Austrāļu laucinieks ar alu rokās stājas pretī gaisa kompresoram

Komentāri

Dzīvojot ne-lielpilsētā, cilvēkiem bieži vien ir ļoti atšķirīgas izpratnes par izklaidi un tās iespējām. Piemēram, šie austrāļu lauksaimnieki izdomājuši jaunu veidu, kā pavadīt savu brīvdienu. Viss, kas nepieciešams, ir alus un gaisa kompresors.

Ja Tev šķiet, ka esi pieredzējis alus dzērājs un vari to darī jebkur, spriežot pēc šī video materiāla, varam pateikt – nevari vis! Tiesa, nevēlamies nevienu kūdīt uz tādām lietām, jo tas nepavisam nav droši, toties smieklīgi gan. Apraksts izsaka visu: “Mans brālis domāja, ka ir laba doma smēķēt un dzert alu tieši pie gaisa kompresora. Apskatieties uz viņa ādu, tik smieklīgi!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl