Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Kamēr naudas lietās augustā daudziem satraukumu nebūs, romantikas un mīlas spēlēs šomēnes drošība un stabilitāte var nebūt sabiedrotā. Lai nu kā, baudi vasaras pēdējo cēlienu ar pilnu krūti un atvērtu sirdi! Vairāk par to, ko zvaigznes sola augustā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Augustā tava vitalitāte sasniegs šīs vasaras augstāko atzīmi, tāpēc izmanto savus enerģijas rezervuārus aktīvā darbībā, dzīvespriecīgās un sportiskās izpriecās. Ja mēģināsi savus dzīvības spēkus pietaupīt nebaltām vai lietainām rudens dienām, nekas labs tur nesanāks – šis resurss nav paredzēts uzglabāšanai.

Paaugstinātais adrenalīns var mudināt tevi pamēģināt kādas ekstrēmas sensācijas un, ļaujoties to vilinājumam, vari iedzīvoties kādā savainojumā, tāpēc būtu ieteicams arī prātu turēt ieslēgtu.

Augustā tevī būs dzīvs uzņēmēja un šeftmaņa gars. Gribēsi parādīt, uz ko esi spējīgs, un ņemsi visus grožus savās rokās, lai pašpārliecināti rādītu, kā darbi darāmi. Svarīgi ir virzīties pēc plāna un sistēmas, pretējā gadījumā notikumi un iesaistītie darbinieki kļūs nekontrolējami, neadekvātu lēmumu un konfliktu risks pieaugs.

Centies apliecināt savu gribu pēc iespējas diplomātiskākām metodēm un obligāti izvairies provocēt, valdīt un skaldīt.

Naudas jautājumos tās daudzumu nedemonstrē, veicot neadekvātus pirkumus vai bravūrīgus izlēcienus. Ar šādiem gājieniem nenopirksi ļaužu respektu vai cieņu.

Savukārt augusta gubu mākoņos būs maz romantikas, bet daudz kaisles un apliecināšanās jūtu sfērā. Mēneša paaugstinātais enerģijas fons izpaudīsies arī caur seksuālo enerģiju. Būsi drosmīgs siržu un guļamistabu iekarotājs, bez romantiskiem ievadiem un puķu konfekšu perioda. Vēlmes un instinkti gribēs tūlītēju piepildījumu. Neskatoties uz to, cik tālu tevi šajā uzvaras gājienā aizvedīs Amors, beigās vari sajusties emocionāli iztukšots, atsvešināts un vīlies. Tāpēc attiecībās vienmēr lūkojies pēc kādas lielākas pievienotās vērtības.

8

Strēlnieks

Planētu spēki augustā izvietojušies taviem dzīvības resursiem nedraudzīgā kombinācijā, tāpēc pirmkārt jārūpējas par sevi pašu. Ja vitalitāte ļaus, vari arī pieskatīt savu tuvinieku labsajūtu. Limitē piepūli un neatliec ārsta apmeklējumus streiku un citu barikāžu cīņu dēļ.

Darba druvā, kur augustā katra minūte dārga, neiztiksi bez sabiedrotajiem. Pat savus tuviniekus vari iesaistīt neatliekamu darbu paveikšanai. Ja būsi godprātīgs un dāsns vadītājs, panākumi neizpaliks. Iniciatīvai visās aktivitātēs jābūt saprātīgi dozētai.

Tavu finanšu jomu aktivizēs 15. augusta pilnmēness. Visas kļūdas un sasteigtais atgriezīsies ar atsitienu, tāpēc ieņem nogaidošu pozīciju. Kad apziņa un emocijas būs atguvušas veselīgu spriestspēju, varēsi mīt, pirkt un pārdot.

Jutekliskā attiecību pavēlniece augustā ir vairāk dodoša nekā ņemoša. Tev tiks dzīvesbiedra uzmanības apliecinājumi, maigums un vispārējās atmosfēras uzlabošanās. Vari izlīgt, piedot vecās domstarpības un sākt otro vai trešo raundu. Ja esi brīvs, notikumi risināsies nedaudz kārdinošāk, iesaistot flirta un pavedināšanas elementus tev pieļaujamās dozās.

Šomēnes nejauc darbu ar romantiku un nebūvē pārāk grandiozus ceļojumu plānus, jo pastāv iespēja, ka tie nobruks virtuālās komunikācijas līkloču un īssavienojumu dēļ.

Nākamais: Strēlnieks
0 Komentāru