Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Kamēr naudas lietās augustā daudziem satraukumu nebūs, romantikas un mīlas spēlēs šomēnes drošība un stabilitāte var nebūt sabiedrotā. Lai nu kā, baudi vasaras pēdējo cēlienu ar pilnu krūti un atvērtu sirdi! Vairāk par to, ko zvaigznes sola augustā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Augustā tava vitalitāte sasniegs šīs vasaras augstāko atzīmi, tāpēc izmanto savus enerģijas rezervuārus aktīvā darbībā, dzīvespriecīgās un sportiskās izpriecās. Ja mēģināsi savus dzīvības spēkus pietaupīt nebaltām vai lietainām rudens dienām, nekas labs tur nesanāks – šis resurss nav paredzēts uzglabāšanai.

Paaugstinātais adrenalīns var mudināt tevi pamēģināt kādas ekstrēmas sensācijas un, ļaujoties to vilinājumam, vari iedzīvoties kādā savainojumā, tāpēc būtu ieteicams arī prātu turēt ieslēgtu.

Augustā tevī būs dzīvs uzņēmēja un šeftmaņa gars. Gribēsi parādīt, uz ko esi spējīgs, un ņemsi visus grožus savās rokās, lai pašpārliecināti rādītu, kā darbi darāmi. Svarīgi ir virzīties pēc plāna un sistēmas, pretējā gadījumā notikumi un iesaistītie darbinieki kļūs nekontrolējami, neadekvātu lēmumu un konfliktu risks pieaugs.

Centies apliecināt savu gribu pēc iespējas diplomātiskākām metodēm un obligāti izvairies provocēt, valdīt un skaldīt.

Naudas jautājumos tās daudzumu nedemonstrē, veicot neadekvātus pirkumus vai bravūrīgus izlēcienus. Ar šādiem gājieniem nenopirksi ļaužu respektu vai cieņu.

Savukārt augusta gubu mākoņos būs maz romantikas, bet daudz kaisles un apliecināšanās jūtu sfērā. Mēneša paaugstinātais enerģijas fons izpaudīsies arī caur seksuālo enerģiju. Būsi drosmīgs siržu un guļamistabu iekarotājs, bez romantiskiem ievadiem un puķu konfekšu perioda. Vēlmes un instinkti gribēs tūlītēju piepildījumu. Neskatoties uz to, cik tālu tevi šajā uzvaras gājienā aizvedīs Amors, beigās vari sajusties emocionāli iztukšots, atsvešināts un vīlies. Tāpēc attiecībās vienmēr lūkojies pēc kādas lielākas pievienotās vērtības.

7

Skorpions

Vasaras pēdējā mēnesī harmonijas dieviete tevi lutinās, tavs prāts būs mierīgs un psihoemocionālais līmenis nosvērts. Idillisko noskaņu nedaudz var pabojāt augusta pirmās puses darbu sastrēgums, bet ja dzīvosi pilnu krūti un nelaidīsi garām iespējas izklaidēties, pat nepamanīsi šos kaitinošos diskomforta brīžus.

Ziņa, kurai par godu ir vērt atkorķēt šampanieti, ir par ievērojamu dinamiku tavā finanšu lauciņā. Tā nebūs tikai kustība, bet enerģijas epicentrs, kas dos iedvesmu un sagādās arī pārsteiguma brīžus. Pārsvarā iedvesmojošus un balstītus auglīgā partnerībā un godīgā komunikācijā. Iespējamie riski tiks novērsti, ja rūpīgi un daudzreiz pārmērīsi pirms pieņemsi jebkādu galējo lēmumu. Tas attiecas arī uz tavu iznīcinošo verdiktu paušanu.

Tā kā darbošanās prieku motivēs prieka vairošanās tavā maciņā, vari uzņemties lielāku slodzi un pat noriskēt kādu pavisam jaunu darba veidu, ko iepriekš neuzdrošinājies kustināt. Jaunais mēness uzdos tev jautājumu par to, kā tu izmanto savus dieva dotos talantus. Sagatavojies šim eksāmenam un turi acis vaļā.

Beigu galā bažām un bailēm nav pamata, izskatās, ka tev nāk ražīgs rudentiņš.

Labumu šomēnes tik daudz, ko tad vēl var vēlēties? Protams, baudas, jūtu piedzīvojumus un vēlmi labi izskatīties. Solās gan stils, gan seksapīls, gan abpusēja gribēšana. Ģimeniskajās attiecībās valdīs saprašanās, ja pratīsi sevi nostādīt un parādīsi, cik stipri māki piecirst kāju. Pāriem, kur vēl uguns zilām liesmām deg – jautrība un plaša izklaides programma. Uzdrīksties skaisti un ar šiku pavadīt šo vasaras izskaņu!

Nākamais: Skorpions
0 Komentāru