Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Kamēr naudas lietās augustā daudziem satraukumu nebūs, romantikas un mīlas spēlēs šomēnes drošība un stabilitāte var nebūt sabiedrotā. Lai nu kā, baudi vasaras pēdējo cēlienu ar pilnu krūti un atvērtu sirdi! Vairāk par to, ko zvaigznes sola augustā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Augustā tava vitalitāte sasniegs šīs vasaras augstāko atzīmi, tāpēc izmanto savus enerģijas rezervuārus aktīvā darbībā, dzīvespriecīgās un sportiskās izpriecās. Ja mēģināsi savus dzīvības spēkus pietaupīt nebaltām vai lietainām rudens dienām, nekas labs tur nesanāks – šis resurss nav paredzēts uzglabāšanai.

Paaugstinātais adrenalīns var mudināt tevi pamēģināt kādas ekstrēmas sensācijas un, ļaujoties to vilinājumam, vari iedzīvoties kādā savainojumā, tāpēc būtu ieteicams arī prātu turēt ieslēgtu.

Augustā tevī būs dzīvs uzņēmēja un šeftmaņa gars. Gribēsi parādīt, uz ko esi spējīgs, un ņemsi visus grožus savās rokās, lai pašpārliecināti rādītu, kā darbi darāmi. Svarīgi ir virzīties pēc plāna un sistēmas, pretējā gadījumā notikumi un iesaistītie darbinieki kļūs nekontrolējami, neadekvātu lēmumu un konfliktu risks pieaugs.

Centies apliecināt savu gribu pēc iespējas diplomātiskākām metodēm un obligāti izvairies provocēt, valdīt un skaldīt.

Naudas jautājumos tās daudzumu nedemonstrē, veicot neadekvātus pirkumus vai bravūrīgus izlēcienus. Ar šādiem gājieniem nenopirksi ļaužu respektu vai cieņu.

Savukārt augusta gubu mākoņos būs maz romantikas, bet daudz kaisles un apliecināšanās jūtu sfērā. Mēneša paaugstinātais enerģijas fons izpaudīsies arī caur seksuālo enerģiju. Būsi drosmīgs siržu un guļamistabu iekarotājs, bez romantiskiem ievadiem un puķu konfekšu perioda. Vēlmes un instinkti gribēs tūlītēju piepildījumu. Neskatoties uz to, cik tālu tevi šajā uzvaras gājienā aizvedīs Amors, beigās vari sajusties emocionāli iztukšots, atsvešināts un vīlies. Tāpēc attiecībās vienmēr lūkojies pēc kādas lielākas pievienotās vērtības.

6

Svari

Augustā tev ir visas iespējas izmantot notiekošo savā labā. 1. augusta jaunais mēness arī veicinās šo sevis uzlabošanas un atjaunošanas procesu aktualitāti. Tā ka pilnveido savu formu un iespēju robežās arī saturu, veic veselības revīzijas vai citas moderno tehnoloģiju piedāvātās manipulācijas. Vēlams nekrist galējībās un nepārcensties ar šīm procedūrām.

Turpinot jūlijā iesākto tēmu, arī augusts tev rādās izvēles darbību piesātināts. Nāksies pieņemt lēmumus un atbrīvoties no lietām un cilvēkiem, kuri kavē tavu profesionālo realizāciju. Reputāciju un autoritāti bruģēsi nevis tekstiem un lozungiem, bet prasmi mobilizēties, dinamismu, aktivitāti. Var nākties saskarties ar ārkārtas situācijām un strādāt virsstundas. Kāpēc gan vairies piesaistīt kādus palīgus nedeleģē atbildības?

Pilnmēness spēcīgi ietekmēs darba tēmu – tiks uzdoti jautājumi par to, kā vēlies strādāt un ko sagaidi šajā jomā.

Sēņu – brūkleņu mēnesī būsi emocionāli norūpējies vai pat varētu teikt “sagruzījies” par laulību attiecību tēmu. Centīsies izprast savu savienību mehāniku, domāsi par varas spēlēm, kuras mijas ar mīlas ainām un kā visā šajā komplicētajā bildē izskaties tu pats. Lai šis ugunskurs kurtos vēl krāšņāk, malku var piemest kāda sena neizsāpēta vai neizdzīvota mīla, kāds neatvairāms piedāvājums, kas pārbauda tavu spēju pateikt “nē”, utt. Būs ar ko noņemties!

Nākamais: Svari
0 Komentāru