Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Kamēr naudas lietās augustā daudziem satraukumu nebūs, romantikas un mīlas spēlēs šomēnes drošība un stabilitāte var nebūt sabiedrotā. Lai nu kā, baudi vasaras pēdējo cēlienu ar pilnu krūti un atvērtu sirdi! Vairāk par to, ko zvaigznes sola augustā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Augustā tava vitalitāte sasniegs šīs vasaras augstāko atzīmi, tāpēc izmanto savus enerģijas rezervuārus aktīvā darbībā, dzīvespriecīgās un sportiskās izpriecās. Ja mēģināsi savus dzīvības spēkus pietaupīt nebaltām vai lietainām rudens dienām, nekas labs tur nesanāks – šis resurss nav paredzēts uzglabāšanai.

Paaugstinātais adrenalīns var mudināt tevi pamēģināt kādas ekstrēmas sensācijas un, ļaujoties to vilinājumam, vari iedzīvoties kādā savainojumā, tāpēc būtu ieteicams arī prātu turēt ieslēgtu.

Augustā tevī būs dzīvs uzņēmēja un šeftmaņa gars. Gribēsi parādīt, uz ko esi spējīgs, un ņemsi visus grožus savās rokās, lai pašpārliecināti rādītu, kā darbi darāmi. Svarīgi ir virzīties pēc plāna un sistēmas, pretējā gadījumā notikumi un iesaistītie darbinieki kļūs nekontrolējami, neadekvātu lēmumu un konfliktu risks pieaugs.

Centies apliecināt savu gribu pēc iespējas diplomātiskākām metodēm un obligāti izvairies provocēt, valdīt un skaldīt.

Naudas jautājumos tās daudzumu nedemonstrē, veicot neadekvātus pirkumus vai bravūrīgus izlēcienus. Ar šādiem gājieniem nenopirksi ļaužu respektu vai cieņu.

Savukārt augusta gubu mākoņos būs maz romantikas, bet daudz kaisles un apliecināšanās jūtu sfērā. Mēneša paaugstinātais enerģijas fons izpaudīsies arī caur seksuālo enerģiju. Būsi drosmīgs siržu un guļamistabu iekarotājs, bez romantiskiem ievadiem un puķu konfekšu perioda. Vēlmes un instinkti gribēs tūlītēju piepildījumu. Neskatoties uz to, cik tālu tevi šajā uzvaras gājienā aizvedīs Amors, beigās vari sajusties emocionāli iztukšots, atsvešināts un vīlies. Tāpēc attiecībās vienmēr lūkojies pēc kādas lielākas pievienotās vērtības.

5

Jaunava

Šogad augusts tev var izvērsties samērā haotiskā pasākumā, tāpēc papūlies uzraudzīt savu garīgo veselību, neļaujies aizkaitinājumam un neļauj nervozitātei ietekmēt tavu rīcībspēju, ceļojot vai rīkojoties ar bīstamām ierīcēm.

Vasaras izskaņā profesionāli centīsies vēl noķert radošās iedvesmas lielo vilni, lai gan mierīgajos ūdeņos, kas raksturo tavu darba vidi, būs nepieciešama liela pacietība un spēja sagaidīt īsto momentu. Pestījošie risinājumi var uzrasties pēdējā brīdī, kā atklāsmes un atvieglojuma šalts, kas būs par apliecinājumu, ka pūliņi nav bijuši veltīgi. Intelektuālais darbs atmaksāsies, ja nesmādēsi arī daudz vienkāršākus pienākumus un izrādīsi gatavību piedalīties, atbalstīt un būsi mobils visplašākajā šī vārda nozīmē.

Nepalaid garām izdevību turēties pie sava viedokļa kā pie drošības plosta, bet dari to graciozi un ar savām domu šļakatām pārāk nesaslapini pārējos.

Pielijušajās un augustam neraksturīgi zaļajās mīlas pļavās visi notikumi mēreni un kontrolējami. Šomēnes vairāk domā par jau esošo attiecību saišu stiprināšanu, nevis apvāršņu paplašināšanu. Nāks rudentiņis un tad skatīsi, kuru vest vai nevest savā sētā. Pagaidām kopīgas intereses, it īpaši finansiālas, tevi piezemēs un piesies mājas dzīvei. Ja tomēr neizturama vientulība tevi dzen mīļoto lūkoties, attiecībās meklēsi emocionālu un materiālu drošību. Lai tev izdodas to atrast!

Nākamais: Jaunava
0 Komentāru