Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Kamēr naudas lietās augustā daudziem satraukumu nebūs, romantikas un mīlas spēlēs šomēnes drošība un stabilitāte var nebūt sabiedrotā. Lai nu kā, baudi vasaras pēdējo cēlienu ar pilnu krūti un atvērtu sirdi! Vairāk par to, ko zvaigznes sola augustā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Augustā tava vitalitāte sasniegs šīs vasaras augstāko atzīmi, tāpēc izmanto savus enerģijas rezervuārus aktīvā darbībā, dzīvespriecīgās un sportiskās izpriecās. Ja mēģināsi savus dzīvības spēkus pietaupīt nebaltām vai lietainām rudens dienām, nekas labs tur nesanāks – šis resurss nav paredzēts uzglabāšanai.

Paaugstinātais adrenalīns var mudināt tevi pamēģināt kādas ekstrēmas sensācijas un, ļaujoties to vilinājumam, vari iedzīvoties kādā savainojumā, tāpēc būtu ieteicams arī prātu turēt ieslēgtu.

Augustā tevī būs dzīvs uzņēmēja un šeftmaņa gars. Gribēsi parādīt, uz ko esi spējīgs, un ņemsi visus grožus savās rokās, lai pašpārliecināti rādītu, kā darbi darāmi. Svarīgi ir virzīties pēc plāna un sistēmas, pretējā gadījumā notikumi un iesaistītie darbinieki kļūs nekontrolējami, neadekvātu lēmumu un konfliktu risks pieaugs.

Centies apliecināt savu gribu pēc iespējas diplomātiskākām metodēm un obligāti izvairies provocēt, valdīt un skaldīt.

Naudas jautājumos tās daudzumu nedemonstrē, veicot neadekvātus pirkumus vai bravūrīgus izlēcienus. Ar šādiem gājieniem nenopirksi ļaužu respektu vai cieņu.

Savukārt augusta gubu mākoņos būs maz romantikas, bet daudz kaisles un apliecināšanās jūtu sfērā. Mēneša paaugstinātais enerģijas fons izpaudīsies arī caur seksuālo enerģiju. Būsi drosmīgs siržu un guļamistabu iekarotājs, bez romantiskiem ievadiem un puķu konfekšu perioda. Vēlmes un instinkti gribēs tūlītēju piepildījumu. Neskatoties uz to, cik tālu tevi šajā uzvaras gājienā aizvedīs Amors, beigās vari sajusties emocionāli iztukšots, atsvešināts un vīlies. Tāpēc attiecībās vienmēr lūkojies pēc kādas lielākas pievienotās vērtības.

4

Lauva

Augustā piepūt vaigus vēl lielākus un pūlies vēl cītīgāk, lai kaut ko uzlabotu savas dzīves komforta vairošanai. Tu būsi pilns dzīves uguns, tāpēc meklē veselīgu izeju, lai atskrūvētu ventiļus un nolaistu pārlieko lielās enerģijas uzkrāto tvaiku. Nedaudz jūtīga būs tava nervu sistēma, un lieti noderēs pareizās elpošanas vingrinājumi sakāpinātas spriedzes brīžos.

Šomēnes rullēs tavas naudas lietas un veiksmes zelta kariete iegriezīsies pie tava nama durvīm. Šī kariete var tevi arī uzvest kalnā, bet arī bez tās būs pietiekoši ņiprs, lai droši kāptu pa profesionālo iespēju kāpnēm, un augustā tādas būs vai uz katra soļa. Būs situācijas, kurās paspīdēt ar saviem artistiskajiem un sportiskajiem talantiem, kaut gan arī citās jomās nebūs pamata gaudām un žēlabām. Tavs personīgais tēls nepaliks nepamanīts tādās sfērās kā pakalpojumi un konsultācijas. Šajā spēlē atliek vien pareizi salikt uzsvarus vai likmes – uz ietekmes vai naudas vairošanu.

Tomēr vislielākās likmes paredzētas mīlas spēlei, kas augustā ir uzmanības epicentrā. Kaisli un zobenu deju demonstrēsi pat īpaši nepiepūloties – tās vienkārši no tevis vibrēs. Un, ja ir spēcīgs raidītājs, būs arī uztvērēji. Šķelmīgā mīlas eņģeļpuikas raidītās bultas tevi var ķert visneprognozējamākajās vietās, un baudas dāļātājas tevi pavedinoši vilinās savos kuluāros. Atturēties un izvairīties nebūs tavos spēkos. Un arī nevajag. Baudi vasaras pēdējo cēlienu ar pilnu krūti un atvērtu sirdi!

Nākamais: Lauva
0 Komentāru