Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Kamēr naudas lietās augustā daudziem satraukumu nebūs, romantikas un mīlas spēlēs šomēnes drošība un stabilitāte var nebūt sabiedrotā. Lai nu kā, baudi vasaras pēdējo cēlienu ar pilnu krūti un atvērtu sirdi! Vairāk par to, ko zvaigznes sola augustā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Augustā tava vitalitāte sasniegs šīs vasaras augstāko atzīmi, tāpēc izmanto savus enerģijas rezervuārus aktīvā darbībā, dzīvespriecīgās un sportiskās izpriecās. Ja mēģināsi savus dzīvības spēkus pietaupīt nebaltām vai lietainām rudens dienām, nekas labs tur nesanāks – šis resurss nav paredzēts uzglabāšanai.

Paaugstinātais adrenalīns var mudināt tevi pamēģināt kādas ekstrēmas sensācijas un, ļaujoties to vilinājumam, vari iedzīvoties kādā savainojumā, tāpēc būtu ieteicams arī prātu turēt ieslēgtu.

Augustā tevī būs dzīvs uzņēmēja un šeftmaņa gars. Gribēsi parādīt, uz ko esi spējīgs, un ņemsi visus grožus savās rokās, lai pašpārliecināti rādītu, kā darbi darāmi. Svarīgi ir virzīties pēc plāna un sistēmas, pretējā gadījumā notikumi un iesaistītie darbinieki kļūs nekontrolējami, neadekvātu lēmumu un konfliktu risks pieaugs.

Centies apliecināt savu gribu pēc iespējas diplomātiskākām metodēm un obligāti izvairies provocēt, valdīt un skaldīt.

Naudas jautājumos tās daudzumu nedemonstrē, veicot neadekvātus pirkumus vai bravūrīgus izlēcienus. Ar šādiem gājieniem nenopirksi ļaužu respektu vai cieņu.

Savukārt augusta gubu mākoņos būs maz romantikas, bet daudz kaisles un apliecināšanās jūtu sfērā. Mēneša paaugstinātais enerģijas fons izpaudīsies arī caur seksuālo enerģiju. Būsi drosmīgs siržu un guļamistabu iekarotājs, bez romantiskiem ievadiem un puķu konfekšu perioda. Vēlmes un instinkti gribēs tūlītēju piepildījumu. Neskatoties uz to, cik tālu tevi šajā uzvaras gājienā aizvedīs Amors, beigās vari sajusties emocionāli iztukšots, atsvešināts un vīlies. Tāpēc attiecībās vienmēr lūkojies pēc kādas lielākas pievienotās vērtības.

3

Vēzis

Pie augusta apvāršņa nav saskatāmi bīstami negaisa mākoņi un kāpēc lai tie tur parādītos, ja pats esi mākoņu stūmējs un vārdotājs. Ar savu personības spēku spēsi sevi gan ārstēt, gan slimu padarīt. Dzīves baudas to ekstremālākajās izpausmēs var radīt kaitējumu tavai fiziskajai un mentālajai labsajūtai, tāpēc saprātīgā mērenībā ir dziedējošs spēks.

Aktīvs un daudzsološs nāk augusts tavā darba sfērā. Uzņēmība kombinācijā ar spēcīgu enerģiju paveiks neiespējamo un vēl vairāk. Par to vairāk gan prātīgi, lai neiekristu darbalkoholisma apskāvienos. Ambīcijas dzīs tevi sasniegt par spīti kolēģu vai sabiedroto skepsei. Jo lielāka neticība un konkurence būs profesionālajās situācijās, jo dzīvelīgāks un varošāks sajutīsies. Šomēnes vari apliecināties arī sabiedriskos un publiskos pasākumos. Rīkojies! Ir laiks parādīt, uz ko esi spējīgs un spējīgs esi uz daudz ko.

Jūlija riskantās romantikas spēles augustā ieripos normālās sliedēs. Attiecības iegūs garīgo dimensiju un vairāk balstīsies uz kopīgām intelektuālām interesēm, ceļojumu pieredzi, kultūras baudām un vienojošiem nākotnes plāniem.

Jauna attiecību pieredze var būt saistīta ar slepenu mīlas objektu vai sakariem, kurus nedrīkst publiski afišēt. Šāda afēra var sagādāt milzīgu kaisles un adrenalīna devu, un kurš gan to nevēlētos?

Nākamais: Vēzis
0 Komentāru