Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Kamēr naudas lietās augustā daudziem satraukumu nebūs, romantikas un mīlas spēlēs šomēnes drošība un stabilitāte var nebūt sabiedrotā. Lai nu kā, baudi vasaras pēdējo cēlienu ar pilnu krūti un atvērtu sirdi! Vairāk par to, ko zvaigznes sola augustā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Augustā tava vitalitāte sasniegs šīs vasaras augstāko atzīmi, tāpēc izmanto savus enerģijas rezervuārus aktīvā darbībā, dzīvespriecīgās un sportiskās izpriecās. Ja mēģināsi savus dzīvības spēkus pietaupīt nebaltām vai lietainām rudens dienām, nekas labs tur nesanāks – šis resurss nav paredzēts uzglabāšanai.

Paaugstinātais adrenalīns var mudināt tevi pamēģināt kādas ekstrēmas sensācijas un, ļaujoties to vilinājumam, vari iedzīvoties kādā savainojumā, tāpēc būtu ieteicams arī prātu turēt ieslēgtu.

Augustā tevī būs dzīvs uzņēmēja un šeftmaņa gars. Gribēsi parādīt, uz ko esi spējīgs, un ņemsi visus grožus savās rokās, lai pašpārliecināti rādītu, kā darbi darāmi. Svarīgi ir virzīties pēc plāna un sistēmas, pretējā gadījumā notikumi un iesaistītie darbinieki kļūs nekontrolējami, neadekvātu lēmumu un konfliktu risks pieaugs.

Centies apliecināt savu gribu pēc iespējas diplomātiskākām metodēm un obligāti izvairies provocēt, valdīt un skaldīt.

Naudas jautājumos tās daudzumu nedemonstrē, veicot neadekvātus pirkumus vai bravūrīgus izlēcienus. Ar šādiem gājieniem nenopirksi ļaužu respektu vai cieņu.

Savukārt augusta gubu mākoņos būs maz romantikas, bet daudz kaisles un apliecināšanās jūtu sfērā. Mēneša paaugstinātais enerģijas fons izpaudīsies arī caur seksuālo enerģiju. Būsi drosmīgs siržu un guļamistabu iekarotājs, bez romantiskiem ievadiem un puķu konfekšu perioda. Vēlmes un instinkti gribēs tūlītēju piepildījumu. Neskatoties uz to, cik tālu tevi šajā uzvaras gājienā aizvedīs Amors, beigās vari sajusties emocionāli iztukšots, atsvešināts un vīlies. Tāpēc attiecībās vienmēr lūkojies pēc kādas lielākas pievienotās vērtības.

2

Dvīņi

Tev būs grūti samierināties, ka jau iestājies vasaras trešais cēliens, tāpēc vēl centīsies pagūt sadarīt un izbaudīt vasaras izpriecas, pat ja laikapstākļi nebūs tam piemēroti. Attiecīgi vari saķert kādu gadalaikam netipisku saaukstēšanās kaiti. Intensīvā visur būšanas grafika dēļ var gadīties piemirst solīto un salīgto, tāpēc veic pierakstus vai lieto atmiņu stimulējošus vitamīnus.

Darba druvās beidzot pienācis laiks, kad lietas kārtosies viegli un dabiski, bez īpašas piepūles un iesaistīšanās no tavas puses. Ja ne gluži asterēm un dālijām kaisīti, tad noteikti patīkami būs tavi darba ceļi. Par tevi augstākos krēslos sēdošie arī izrādīs tēvišķu gādību un dāsnumu. Tev vien atliek visu nesalaist grīstē kādas muļķīgas iegribas dēļ. Profesionālās iespējas vairosies, tikai pateicoties labi atstrādātām diplomātijas iemaņām, savukārt finansiālās iespējas tikai nedaudz pārsniegs iepriekšējo mēnešu līmeni.

Kardinālos lēmumus atliec līdz septembrim, bet ja tomēr apstākļi spiež tā, ka nevar elpot, aktuālajos jautājumos meklē profesionālu speciālistu viedokli.

Jūtu pasaulē augusts ir vairāk par cerībām, iedomām un nākotnes perspektīvām. Pareizi vien ir – mīlas ligzdiņa ir jāvij, kamēr vēl silts, lai vēsajos rudens vakaros būtu kur čubināties. Ja nolemsi doties potenciālā partnera meklējumos, tad draugu rīkotajos pasākumos varētu noveikties kādu sastapt. Augustā iepazīšanās nolūkos nevajadzētu apmeklēt kapusvētku zaļumballes, jo tavas prasības būs augstas un tikai retais varētu atbilst tavam iedomu tēlam.

Nākamais: Dvīņi
0 Komentāru