Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Kamēr naudas lietās augustā daudziem satraukumu nebūs, romantikas un mīlas spēlēs šomēnes drošība un stabilitāte var nebūt sabiedrotā. Lai nu kā, baudi vasaras pēdējo cēlienu ar pilnu krūti un atvērtu sirdi! Vairāk par to, ko zvaigznes sola augustā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Augustā tava vitalitāte sasniegs šīs vasaras augstāko atzīmi, tāpēc izmanto savus enerģijas rezervuārus aktīvā darbībā, dzīvespriecīgās un sportiskās izpriecās. Ja mēģināsi savus dzīvības spēkus pietaupīt nebaltām vai lietainām rudens dienām, nekas labs tur nesanāks – šis resurss nav paredzēts uzglabāšanai.

Paaugstinātais adrenalīns var mudināt tevi pamēģināt kādas ekstrēmas sensācijas un, ļaujoties to vilinājumam, vari iedzīvoties kādā savainojumā, tāpēc būtu ieteicams arī prātu turēt ieslēgtu.

Augustā tevī būs dzīvs uzņēmēja un šeftmaņa gars. Gribēsi parādīt, uz ko esi spējīgs, un ņemsi visus grožus savās rokās, lai pašpārliecināti rādītu, kā darbi darāmi. Svarīgi ir virzīties pēc plāna un sistēmas, pretējā gadījumā notikumi un iesaistītie darbinieki kļūs nekontrolējami, neadekvātu lēmumu un konfliktu risks pieaugs.

Centies apliecināt savu gribu pēc iespējas diplomātiskākām metodēm un obligāti izvairies provocēt, valdīt un skaldīt.

Naudas jautājumos tās daudzumu nedemonstrē, veicot neadekvātus pirkumus vai bravūrīgus izlēcienus. Ar šādiem gājieniem nenopirksi ļaužu respektu vai cieņu.

Savukārt augusta gubu mākoņos būs maz romantikas, bet daudz kaisles un apliecināšanās jūtu sfērā. Mēneša paaugstinātais enerģijas fons izpaudīsies arī caur seksuālo enerģiju. Būsi drosmīgs siržu un guļamistabu iekarotājs, bez romantiskiem ievadiem un puķu konfekšu perioda. Vēlmes un instinkti gribēs tūlītēju piepildījumu. Neskatoties uz to, cik tālu tevi šajā uzvaras gājienā aizvedīs Amors, beigās vari sajusties emocionāli iztukšots, atsvešināts un vīlies. Tāpēc attiecībās vienmēr lūkojies pēc kādas lielākas pievienotās vērtības.

1

Vērsis

Spēcīgs un varens ierodas augusts ar dāliju klēpi un piedāvājumu kaut ko mainīt. Šo īpašo paketi vari pieņemt un vari arī darīt pa savam. Psihoemocionāli būsi uzvilcies un, lai atlaistu stīgas, dodies uz masāžu, eksotiskām terapijām un garīgām sevis revīzijām.

Profesionāli jebkāda veida savienības, asociācijas, korporācijas un līdzīgas kopas ir tie instrumenti, ar kuriem vari mainīt vai ietekmēt darba apstākļus. Esi atkarīgs no citiem, kuri spēj vai nu aizkavēt vai veicināt tavu vēlmi domāt, rīkoties, plānot plašāk tālāk, augstāk. 15. augusta pilnmēness laikā sapratīsi, no kuriem cilvēkiem atbrīvoties, un piedzīvosi to, kā parādās neprognozējamā cilvēku daba, krīt viņu maskas un varbūt pat kādi apģērba gabali.

Vajadzēs sakārtot savu finanšu grāmatvedību, veikt tīrīšanas un uzskaites procedūru, atbrīvoties no kredītu astēm vai aizdevumu cilpām.

Romantikas ceļos un neceļos viss sāksies ar cīņu ar sevi. Kad ar sevi būsi ticis galā, ķersies pie citu iekarošanas un savas patiesības uzspiešanas. Tevī nebūs nekādas aiztures – spersi pirmo un visus pārējos soļus droši un pārliecinoši. Savu jūtu izpausmē vari būt īpaši intensīvs un uzmācīgs, kas var iebiedēt tavu izredzēto. Vairies radīt par sevi priekšstatu kā par nejūtīgu, nesmalkjūtīgu un sevī iemīlējušos būtni. Pieskaries attiecību tēmai delikātāk, nu kaut kā inteliģentāk. Kā reiz pilnmēness laikā vari atbrīvoties no šīm kaitinošajām izpausmēm. Lai tev izdodas!

Nākamais: Vērsis
0 Komentāru