Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Kamēr naudas lietās augustā daudziem satraukumu nebūs, romantikas un mīlas spēlēs šomēnes drošība un stabilitāte var nebūt sabiedrotā. Lai nu kā, baudi vasaras pēdējo cēlienu ar pilnu krūti un atvērtu sirdi! Vairāk par to, ko zvaigznes sola augustā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Augustā tava vitalitāte sasniegs šīs vasaras augstāko atzīmi, tāpēc izmanto savus enerģijas rezervuārus aktīvā darbībā, dzīvespriecīgās un sportiskās izpriecās. Ja mēģināsi savus dzīvības spēkus pietaupīt nebaltām vai lietainām rudens dienām, nekas labs tur nesanāks – šis resurss nav paredzēts uzglabāšanai.

Paaugstinātais adrenalīns var mudināt tevi pamēģināt kādas ekstrēmas sensācijas un, ļaujoties to vilinājumam, vari iedzīvoties kādā savainojumā, tāpēc būtu ieteicams arī prātu turēt ieslēgtu.

Augustā tevī būs dzīvs uzņēmēja un šeftmaņa gars. Gribēsi parādīt, uz ko esi spējīgs, un ņemsi visus grožus savās rokās, lai pašpārliecināti rādītu, kā darbi darāmi. Svarīgi ir virzīties pēc plāna un sistēmas, pretējā gadījumā notikumi un iesaistītie darbinieki kļūs nekontrolējami, neadekvātu lēmumu un konfliktu risks pieaugs.

Centies apliecināt savu gribu pēc iespējas diplomātiskākām metodēm un obligāti izvairies provocēt, valdīt un skaldīt.

Naudas jautājumos tās daudzumu nedemonstrē, veicot neadekvātus pirkumus vai bravūrīgus izlēcienus. Ar šādiem gājieniem nenopirksi ļaužu respektu vai cieņu.

Savukārt augusta gubu mākoņos būs maz romantikas, bet daudz kaisles un apliecināšanās jūtu sfērā. Mēneša paaugstinātais enerģijas fons izpaudīsies arī caur seksuālo enerģiju. Būsi drosmīgs siržu un guļamistabu iekarotājs, bez romantiskiem ievadiem un puķu konfekšu perioda. Vēlmes un instinkti gribēs tūlītēju piepildījumu. Neskatoties uz to, cik tālu tevi šajā uzvaras gājienā aizvedīs Amors, beigās vari sajusties emocionāli iztukšots, atsvešināts un vīlies. Tāpēc attiecībās vienmēr lūkojies pēc kādas lielākas pievienotās vērtības.

11

Zivis

Vasaras norietā tavas dzīves spēka rezerves būs patukšotas un nevarēsi dižoties ar pārlieku izturību un krampi. Ienākoties vietējiem uz tālo zemju augļiem, lieto tos ievērojot visas higiēnas normas, jo būsi jūtīgs pret dažādām bakteriālām infekcijām. Līdzsvarots dzīvesveids un ēšanas režīms paveiks brīnumus.

Augustā karjera un darbs būs aktuāla un ne vienmēr uzmundrinoša tēma. Ir pienācis brīdis, lai darītu to, kas būtībā tev ļoti labi padodas – zīmētu vīzijas un mēģinātu paskatīties aiz mākoņa sudraba maliņas. Varbūt pat būtu labāk iegādāties jaunu iedvesmas ģeneratoru vai vismaz apsvērt tādu iespēju. Bet nu pie viena secinājuma gan nonāksi, proti – kaut ko vajag mainīt. Augusts vēl ir tikai kā iesildīšanās un ieskrējiens, lai profesionālajā vidē tu atgrieztos kā uzvarētājs, vai arī meklētu jaunu skrejceļu. Pirmās izmaiņu bezdelīgas vai citi ziņneši parādīsies jau mēneša pēdējā nedēļā, bet uz patiesiem notikumiem vari cerēt tikai, sākot ar septembri.

Naudas pietiks, un šis jautājums tevi īpaši neuztrauks ar noteikumu, ka taupīgi un prātīgi tērēsi.

Mīlas lietās objektīvi nav nosacījumu, lai ķertu kreņķi. Bet, ak vai, tas, kas notiek tavā iztēlē, diriģē visu parādi. Iztēles vīzijas un krustvārdu mīklas, kuras risinās galvā mītošie tarakāni, piekasīsies, meklēs vismazākās aizdomu norādes, uzskaitīs visu neizdarīto tava mīļotā cilvēka uzvedībā. Romantika un mīlestība atkāpjas visu šo šausmu priekšā. Neaizej par tālu un neļauj sirdij kapitulēt tukšu iedomu priekšā.

Viens draudzīgs ieteikums veiksmīgam augustam – izvairies un turies pa gabalu no ”izpalīdzētājiem” un ”laba vēlētājiem”, kuri aizkulisēs var spēlēt pavisam citu spēli.

Nākamais: Zivis
0 Komentāru