Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Kamēr naudas lietās augustā daudziem satraukumu nebūs, romantikas un mīlas spēlēs šomēnes drošība un stabilitāte var nebūt sabiedrotā. Lai nu kā, baudi vasaras pēdējo cēlienu ar pilnu krūti un atvērtu sirdi! Vairāk par to, ko zvaigznes sola augustā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Augustā tava vitalitāte sasniegs šīs vasaras augstāko atzīmi, tāpēc izmanto savus enerģijas rezervuārus aktīvā darbībā, dzīvespriecīgās un sportiskās izpriecās. Ja mēģināsi savus dzīvības spēkus pietaupīt nebaltām vai lietainām rudens dienām, nekas labs tur nesanāks – šis resurss nav paredzēts uzglabāšanai.

Paaugstinātais adrenalīns var mudināt tevi pamēģināt kādas ekstrēmas sensācijas un, ļaujoties to vilinājumam, vari iedzīvoties kādā savainojumā, tāpēc būtu ieteicams arī prātu turēt ieslēgtu.

Augustā tevī būs dzīvs uzņēmēja un šeftmaņa gars. Gribēsi parādīt, uz ko esi spējīgs, un ņemsi visus grožus savās rokās, lai pašpārliecināti rādītu, kā darbi darāmi. Svarīgi ir virzīties pēc plāna un sistēmas, pretējā gadījumā notikumi un iesaistītie darbinieki kļūs nekontrolējami, neadekvātu lēmumu un konfliktu risks pieaugs.

Centies apliecināt savu gribu pēc iespējas diplomātiskākām metodēm un obligāti izvairies provocēt, valdīt un skaldīt.

Naudas jautājumos tās daudzumu nedemonstrē, veicot neadekvātus pirkumus vai bravūrīgus izlēcienus. Ar šādiem gājieniem nenopirksi ļaužu respektu vai cieņu.

Savukārt augusta gubu mākoņos būs maz romantikas, bet daudz kaisles un apliecināšanās jūtu sfērā. Mēneša paaugstinātais enerģijas fons izpaudīsies arī caur seksuālo enerģiju. Būsi drosmīgs siržu un guļamistabu iekarotājs, bez romantiskiem ievadiem un puķu konfekšu perioda. Vēlmes un instinkti gribēs tūlītēju piepildījumu. Neskatoties uz to, cik tālu tevi šajā uzvaras gājienā aizvedīs Amors, beigās vari sajusties emocionāli iztukšots, atsvešināts un vīlies. Tāpēc attiecībās vienmēr lūkojies pēc kādas lielākas pievienotās vērtības.

10

Ūdensvīrs

Augustā bīsties kļūt par upuri naudas mirāžās spēlēs, kur finanšu paslēpēs, kaislībās un ātrās veiksmes darījumos var nākties pārkāpt saviem personiskās ētikas kodeksa rāmjiem. Būs sarežģīti atrast mieru un drošību dziļi sevī, kas tev tik ļoti nepieciešama. Emocionālais saviļņojums galvenokārt radīsies bērnu vai vecāku sarūpēto problēmu dēļ.

Darba druvā šomēnes būs dārgi tie brīži, kurus pavadīsi, sapulču un pārrunu telpās kaldinot un bruģējot taku uz vienošanās un līgumu slēgšanu. Augustā prāta vētrām un visām citām ideju kaldināšanas metodēm ir liela nozīmē, kas tumšajos un garajos rudens vakaros ienāksies kā raža par paveikto. Tu nedrīksti ieslīgt kompleksos par nespēju noturēt kādu runu vai novadīt prezentāciju, jo no šim darbībām būs atkarīgs tava maciņa saturs tuvāko mēnešu garumā. Nepārcenties, plānojot nopelnīto līdzekļu ieguldīšanas veidus, pieturies pie sentēvu metodes un atliec grūtākiem laikiem naktsskapīša atvilktnē. Tā visiem būs drošāk.

Romantikas un lielās mīlas spēlē augustā drošība un stabilitāte nav prognozējama. Tieši pretēji – būs lēcieni ar gumijām un vēlams pārbaudīt ekipējuma drošību. Lai stabilāk justos šajā karuselī, padomā par savām personīgajām prasmēm šajā jomā. Varbūt der ko jaunu apgūt, atsvaidzināt savas prasmes un iemaņas, paeksperimentēt ar savu stilu un personīgo tēlu. Brīžos, kad situācijas kļūs nekontrolējamas, tas var notikt ap pilnmēness laiku 15. augustā, ļaujies notikumu fizikas likumiem. Sauso atlikumu pētīsi un svērsi pēc tam. Atceries, ir situācijas un notikumi, kuri kaut reizi dzīvē ir jāpiedzīvo.

Nākamais: Ūdensvīrs
0 Komentāru