Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augusts – lielo iespēju un baudu laiks: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Kamēr naudas lietās augustā daudziem satraukumu nebūs, romantikas un mīlas spēlēs šomēnes drošība un stabilitāte var nebūt sabiedrotā. Lai nu kā, baudi vasaras pēdējo cēlienu ar pilnu krūti un atvērtu sirdi! Vairāk par to, ko zvaigznes sola augustā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Augustā tava vitalitāte sasniegs šīs vasaras augstāko atzīmi, tāpēc izmanto savus enerģijas rezervuārus aktīvā darbībā, dzīvespriecīgās un sportiskās izpriecās. Ja mēģināsi savus dzīvības spēkus pietaupīt nebaltām vai lietainām rudens dienām, nekas labs tur nesanāks – šis resurss nav paredzēts uzglabāšanai.

Paaugstinātais adrenalīns var mudināt tevi pamēģināt kādas ekstrēmas sensācijas un, ļaujoties to vilinājumam, vari iedzīvoties kādā savainojumā, tāpēc būtu ieteicams arī prātu turēt ieslēgtu.

Augustā tevī būs dzīvs uzņēmēja un šeftmaņa gars. Gribēsi parādīt, uz ko esi spējīgs, un ņemsi visus grožus savās rokās, lai pašpārliecināti rādītu, kā darbi darāmi. Svarīgi ir virzīties pēc plāna un sistēmas, pretējā gadījumā notikumi un iesaistītie darbinieki kļūs nekontrolējami, neadekvātu lēmumu un konfliktu risks pieaugs.

Centies apliecināt savu gribu pēc iespējas diplomātiskākām metodēm un obligāti izvairies provocēt, valdīt un skaldīt.

Naudas jautājumos tās daudzumu nedemonstrē, veicot neadekvātus pirkumus vai bravūrīgus izlēcienus. Ar šādiem gājieniem nenopirksi ļaužu respektu vai cieņu.

Savukārt augusta gubu mākoņos būs maz romantikas, bet daudz kaisles un apliecināšanās jūtu sfērā. Mēneša paaugstinātais enerģijas fons izpaudīsies arī caur seksuālo enerģiju. Būsi drosmīgs siržu un guļamistabu iekarotājs, bez romantiskiem ievadiem un puķu konfekšu perioda. Vēlmes un instinkti gribēs tūlītēju piepildījumu. Neskatoties uz to, cik tālu tevi šajā uzvaras gājienā aizvedīs Amors, beigās vari sajusties emocionāli iztukšots, atsvešināts un vīlies. Tāpēc attiecībās vienmēr lūkojies pēc kādas lielākas pievienotās vērtības.

9

Mežāzis

Augustā jutīsies mēreni nosvērts, un dzīves spēka tonusa līmenis asinīs būs apmierinošs. Vienīgi apkārtējos tramīgus darīsi ar savu progresējošo melanholiju, kas nomainīs iepriekšējo mēnešu racionālo piesardzību. Lūko pēc iedvesmojošu un dzīvespriecīgu cilvēku kompānijas, kas uzlādēs un spēs noturēt prieka līmeni virs nulles atzīmes.

Augustā norādes uz autoritātes saglabāšanu un profesionālā prestiža aktualitāti ir nepārprotamas. Tava spēja šos jautājumus ietekmēt un virzīt ir apšaubāma, jo vadīsies pēc maldus norādēm. Visi šķēršļi rādīsies lielāki un grūtāk pārvarami – tas regresējošā optimisma dēļ. Tādējādi paskarbā darba vide nepārprotami norādīs uz tavu vietu un vēl skaidrāk akcentēs vēmi to mainīt.

Šomēnes paveras peļņas iespējas kultūras, zinātnes un ārzemju sakaru jomās, bet tev arvien šķitīs, ka maciņš ir pa pusei tukšs, nevis pilns.

Attiecību smaguma nastu šajā dāliju mēnesī labprāt uzkrāmēsi savam dārgajam un izredzētajam. Un gribēsi, lai partneris to stiepj nevis šā tā, bet stalti un ar lepnumu. Pats tikmēr lauzīsi galvu, vai tomēr kāds cits šo cēlo uzdevumu neveiktu graciozāk un atbildīgāk. Tā prāts ar sirdi cīkstēsies līdz pat septembrim.

Jaunās aizraušanās vai simpātijas spēs ietekmēt tavu karjeru un pat ģimenes statusu.

Atkārtoti apsver attiecību un karjeras lēmumus, ieturi pauzi, jo neko nevari nokavēt vai zaudēt.

Nākamais: Mežāzis
0 Komentāru