Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
Pexels

Augustā turpinās diezgan neprognozējamais aptumsumu periods, un dažiem 11. augustā daļējs Saules aptumsums vairos saspringtas enerģijas. Kāda vasaras izskaņas ainava rādās darba, naudas, attiecību un paātrināto sirds pukstu jomā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā astroloģiskajā prognozē augustam!

Auns

Augustā izritini savu burvju paklājiņu un ļaujies lidojumam. Tava fiziskā un psiholoģiskā kondīcija lēnītēm uzlabojas, tevi pamazām piepilda pārliecība. Arī noskaņojums iegūst asteru maigos pasteļtoņus.

Karjeras un profesionālas izpausmes sfērā notikumi sāk veidot patīkamu kompozīciju. Tu atrodies uz augšupejošās līknes, kura aizvedīs tevi uz ilgi perinātajiem panākumiem. Uzdevumi, darba virzieni un arī iespējamie šķēršļi kļūs skaidri saskatāmi un absolūti saprotami. Labvēlīgākās sfēras, kurās tiešām var uzaust zelta saule, ir saistītas ar intelektuālo attīstību, izglītību, kultūru un garīgumu.

No citas puses skatoties, dziļāko gandarījuma sajūtu gūsi no vissarežģītākajiem darbiem. Naudas aizbildnis un pavēlnieks tev dos vienīgi tik, cik nepieciešams dienišķajai iztikai. Papildus finanšu avoti meklējami ārzemju partneros.

Augļu un ražas ienākšanas mēnesī var rasties kādi pārbaudījumi, apstākļi vai cilvēki, kuri pārbaudīs savienības noturīgumu un dzīvotspēju. Visuma labvēlīgie apstākļi ir spēcīgāki par ļaunajiem, tāpēc labais triumfēs. Izdzīvos tās jūtas, kurām ir attīstības potenciāls. Nelielas galvassāpes var sagādāt attiecības ar vecākiem un strīds par kopīga īpašuma pārvaldīšanas principiem. Tas viss uz labu, jo izgaismos situāciju un piespiedīs atrast visiem pieņemamu modeli.

8

Strēlnieks

No tavu dzīvības spēku pozīcijas raugoties, augusts noteikti ir piemērotākais laiks, lai demonstrētu izturības un spēka maratonista sniegumu. Tomēr karsto un negulēto nakšu sindroms var izpausties veselības ķibeļu vai traumatisku incidentu veidolā. Lai izvairītos no šīm nelāgajām blaknēm, atmet vieglprātīgo attieksmi pret savu mentālo un fizisko ķermeni.

Augusta pirmā puse darbos iezīmējas ar nepieciešamību palūkoties, kas notiek apkārt, sagremot redzēto un saprasto, un bez liekas izrādīšanās pārgrupēties. Sakārto tev vien zināmās, nepabeigtās vai pavirši paveiktās lietas, lai uz mēneša otro pusi būtu zemajā startā un gatavs rāvienam, kad sāksies lielais šovs.

Profesionālo gandarījumu varēsi sajust kaut vai no spējas laikus sajust draudošās briesmas priekšnieka vai kāda uzvilkta klienta veidolā un tās klusītiņām novērst. Izklaides un radošajās profesijās ir lielāka iespēja sevi iznest augusta piesaulītē.

Ar naudiņu šķiesties nevajadzētu, bet kādam nopietnam un ilgtermiņā kalpojošam pasākumam žēlot būtu neprāts. Ja esi atradis īsto, sen lūkoto un kāroto stūrīti zemes, tad tik pērc nost. Šāda veida investīcijas būs arī radu pulkam tīkamas, un viņi labu prātu un platu kabatu piemetīs trūkstošo.

Kāda vasaras izskaņas ainava rādās attiecību un paātrināto sirds pukstu jomā? Ja problēmas neskars tavas attiecības un jūtu emocionālo fonu, tad tās var piemeklēt dzīvesbiedru vai mīļoto. Tev būs jākļūst par viņa stuti, spundi un attiecību tonusa uzturētāju. Labi, ka šķēršļu josla nebūs gara un jau mēneša beigās varēsiet pirkt lētās aviobiļetes uz dienvidu kūrortiem.

Nākamais: Strēlnieks
0 Komentāru