Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
Pexels

Augustā turpinās diezgan neprognozējamais aptumsumu periods, un dažiem 11. augustā daļējs Saules aptumsums vairos saspringtas enerģijas. Kāda vasaras izskaņas ainava rādās darba, naudas, attiecību un paātrināto sirds pukstu jomā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā astroloģiskajā prognozē augustam!

Auns

Augustā izritini savu burvju paklājiņu un ļaujies lidojumam. Tava fiziskā un psiholoģiskā kondīcija lēnītēm uzlabojas, tevi pamazām piepilda pārliecība. Arī noskaņojums iegūst asteru maigos pasteļtoņus.

Karjeras un profesionālas izpausmes sfērā notikumi sāk veidot patīkamu kompozīciju. Tu atrodies uz augšupejošās līknes, kura aizvedīs tevi uz ilgi perinātajiem panākumiem. Uzdevumi, darba virzieni un arī iespējamie šķēršļi kļūs skaidri saskatāmi un absolūti saprotami. Labvēlīgākās sfēras, kurās tiešām var uzaust zelta saule, ir saistītas ar intelektuālo attīstību, izglītību, kultūru un garīgumu.

No citas puses skatoties, dziļāko gandarījuma sajūtu gūsi no vissarežģītākajiem darbiem. Naudas aizbildnis un pavēlnieks tev dos vienīgi tik, cik nepieciešams dienišķajai iztikai. Papildus finanšu avoti meklējami ārzemju partneros.

Augļu un ražas ienākšanas mēnesī var rasties kādi pārbaudījumi, apstākļi vai cilvēki, kuri pārbaudīs savienības noturīgumu un dzīvotspēju. Visuma labvēlīgie apstākļi ir spēcīgāki par ļaunajiem, tāpēc labais triumfēs. Izdzīvos tās jūtas, kurām ir attīstības potenciāls. Nelielas galvassāpes var sagādāt attiecības ar vecākiem un strīds par kopīga īpašuma pārvaldīšanas principiem. Tas viss uz labu, jo izgaismos situāciju un piespiedīs atrast visiem pieņemamu modeli.

7

Skorpions

Augustā izbaudi visnotaļ kulminējošu kondīciju, kuru uztur ironija, optimisms un hedoniska jautrība. Pie visiem labajiem nosacījumiem tomēr paturi prātā, ka iespējami sarežģījumi, ja kritīsi pārmērībās un kārdinājumos vēl vairāk uzskrūvēt savu tonusu.

Panākumi darbā un tā rutīnas lietas var piedzīvot pārbaudījumus – šķēršļu joslu, atklātas konkurences cīņas un arvien pieaugošo atbildības nastu. Tomēr būs arī palīdzīgie pleci un dzirdīgās ausis, kuri tevi nepametīs likteņa varā. Protežē vara būs lielāka, tāpēc, viņiem stutējot, nokārtosies gan procesu, gan naudas problēmas. Tavas personīgās investīcijas notiekošajā izpaudīsies gribā sadarboties, iniciatīvas izrādīšanā, pārliecināšanā, informācijas apstrādē un analizēšanā. Runāšana būs ne tikai lietderīga, bet profesionālās izdzīvošanas vērta.

Attiecībās un simpātiju padarīšanās visu iespēju durvis ir vaļā. Pirms dodies to virzienā, nāksies nokārtot visas pagātnes saistības ar mīļajiem, partneriem un viena ceļa gājējiem. Saistības var būt materiālas, morālas, ētiskas dabas. Kārtojot šos parādus, var uzziedēt vecās romantiskās atmiņas.

Izmaiņas vai jaunumus attiecību statusā vari sagaidīt augusta otrajā pusē. Savu spēka punktu meklē intelektuālā saskarsmē ar mīļajiem.

Nākamais: Skorpions
0 Komentāru