Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
Pexels

Augustā turpinās diezgan neprognozējamais aptumsumu periods, un dažiem 11. augustā daļējs Saules aptumsums vairos saspringtas enerģijas. Kāda vasaras izskaņas ainava rādās darba, naudas, attiecību un paātrināto sirds pukstu jomā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā astroloģiskajā prognozē augustam!

Auns

Augustā izritini savu burvju paklājiņu un ļaujies lidojumam. Tava fiziskā un psiholoģiskā kondīcija lēnītēm uzlabojas, tevi pamazām piepilda pārliecība. Arī noskaņojums iegūst asteru maigos pasteļtoņus.

Karjeras un profesionālas izpausmes sfērā notikumi sāk veidot patīkamu kompozīciju. Tu atrodies uz augšupejošās līknes, kura aizvedīs tevi uz ilgi perinātajiem panākumiem. Uzdevumi, darba virzieni un arī iespējamie šķēršļi kļūs skaidri saskatāmi un absolūti saprotami. Labvēlīgākās sfēras, kurās tiešām var uzaust zelta saule, ir saistītas ar intelektuālo attīstību, izglītību, kultūru un garīgumu.

No citas puses skatoties, dziļāko gandarījuma sajūtu gūsi no vissarežģītākajiem darbiem. Naudas aizbildnis un pavēlnieks tev dos vienīgi tik, cik nepieciešams dienišķajai iztikai. Papildus finanšu avoti meklējami ārzemju partneros.

Augļu un ražas ienākšanas mēnesī var rasties kādi pārbaudījumi, apstākļi vai cilvēki, kuri pārbaudīs savienības noturīgumu un dzīvotspēju. Visuma labvēlīgie apstākļi ir spēcīgāki par ļaunajiem, tāpēc labais triumfēs. Izdzīvos tās jūtas, kurām ir attīstības potenciāls. Nelielas galvassāpes var sagādāt attiecības ar vecākiem un strīds par kopīga īpašuma pārvaldīšanas principiem. Tas viss uz labu, jo izgaismos situāciju un piespiedīs atrast visiem pieņemamu modeli.

6

Svari

Augustā vislabākais dzīvības enerģijas avots tavam prātam, dvēselei un ķermenim ir dabas bagātīgās veltes. Iespējama paaugstināta psiholoģiskā spriedze, bet kopējā fiziskā veselība laba. Prātu var remdēt ar homeopātiskiem līdzekļiem, dziednieciskajām tējām vai garām pastaigām. Izvairies lietot ķīmiskos preparātus.

Šomēnes procesi iegūs diplomātiskāku ievirzi, īpaši tieksies meklēt mierizlīgumus un centīsies nodrošināt situāciju ugunsdrošību. Aktuāli būs nekustamā īpašuma darījumi, būvniecības un lauksaimniecības projekti, investīcijas viesnīcās un atpūtas kompleksos. Sakustēsies arī tavi personīgie darījumi šajās sfērās. Ja profesionāli un atbildīgi plānoti, tie izrādīsies finansiāli ienesīgi. Savā darbā un biznesā izvairies iesaistīt draugus un nerēķinies ar valsts vai sabiedrisko organizāciju atbalstu. Šoreiz savā darba frontē esi viens.

Psiholoģisko atbalstu un relaksāciju atradīsi savās mājās un ģimenes lokā. Ģimenē piedzīvosiet laimīgos laikus. Šai piepildījuma un harmonijas sajūtai nav vajadzīgi skatītāji, tā uzplauks tikai privātā teritorijā. Jūsu attiecību aurai būs noslēpumainība un diskrētums, kuram saknes meklējamas kopīgi piedzīvotajā un pārdzīvotajā.

Ja ģimenes pavards vēl nav iekurts, augusta beigas var būt piemērotas iziešanai tautās, jo kļūsi atvērtāks, kaislīgāks un tiešāks izrādot savas vēlmes un simpātijas. Kas zina, varbūt arī paveicās, jo nāk rudentiņis…

Nākamais: Svari
0 Komentāru