Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
Pexels

Augustā turpinās diezgan neprognozējamais aptumsumu periods, un dažiem 11. augustā daļējs Saules aptumsums vairos saspringtas enerģijas. Kāda vasaras izskaņas ainava rādās darba, naudas, attiecību un paātrināto sirds pukstu jomā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā astroloģiskajā prognozē augustam!

Auns

Augustā izritini savu burvju paklājiņu un ļaujies lidojumam. Tava fiziskā un psiholoģiskā kondīcija lēnītēm uzlabojas, tevi pamazām piepilda pārliecība. Arī noskaņojums iegūst asteru maigos pasteļtoņus.

Karjeras un profesionālas izpausmes sfērā notikumi sāk veidot patīkamu kompozīciju. Tu atrodies uz augšupejošās līknes, kura aizvedīs tevi uz ilgi perinātajiem panākumiem. Uzdevumi, darba virzieni un arī iespējamie šķēršļi kļūs skaidri saskatāmi un absolūti saprotami. Labvēlīgākās sfēras, kurās tiešām var uzaust zelta saule, ir saistītas ar intelektuālo attīstību, izglītību, kultūru un garīgumu.

No citas puses skatoties, dziļāko gandarījuma sajūtu gūsi no vissarežģītākajiem darbiem. Naudas aizbildnis un pavēlnieks tev dos vienīgi tik, cik nepieciešams dienišķajai iztikai. Papildus finanšu avoti meklējami ārzemju partneros.

Augļu un ražas ienākšanas mēnesī var rasties kādi pārbaudījumi, apstākļi vai cilvēki, kuri pārbaudīs savienības noturīgumu un dzīvotspēju. Visuma labvēlīgie apstākļi ir spēcīgāki par ļaunajiem, tāpēc labais triumfēs. Izdzīvos tās jūtas, kurām ir attīstības potenciāls. Nelielas galvassāpes var sagādāt attiecības ar vecākiem un strīds par kopīga īpašuma pārvaldīšanas principiem. Tas viss uz labu, jo izgaismos situāciju un piespiedīs atrast visiem pieņemamu modeli.

5

Jaunava

Asteres un lilijas ziedēs kā trakas, arī citi smaržojošie košumi tevi var galīgi izsist no veselīgā līdzsvara. Pretruna starp dabas bagātīgo siltumu un tavu spēju pielāgoties var izraisīt konfliktu, kas izpaudīsies kādas hroniskas kaites uzliesmojumā. Uzasinātas maņas būs nepieciešamas mēneša beigās, lai sevi pasargātu no negadījumiem un traumām. Vislabākā profilakse meklējama patiesā un bērnišķīgā priekā, bez jebkādiem intelekta piemaisījumiem.

Kā darba darītājs šomēnes vari paļauties uz augstās informācijas citadeli, kura tev piespēlēs vajadzīgās atbildes un atbilstošos risinājumus visām darba situācijām. Būsi apveltīts ar lieliskām pašizpausmes dāvanām, kas būs īsta zelta ādere, ja grozies mākslinieku aprindās. Pārliecināt, prezentēt, pārstāvēt varēsi gan uzņēmumu, gan preci. Neaizmirsti arī par savu personīgo PR! Ja rodas aizdomas par nelabvēļiem, kuri savas kārtis galdā neliek, esi divtik uzmanīgs.

Ko tur liegties, tev var noveikties dažādās spekulatīvās darbībās ar finansēm, bet arī riski ir vērā ņemami. Izvēle paliek tavā ziņā.

Jūtu un mīlestības mājā spīd augusta gubu mākoņu ieskauta saule, vēl spoža, bet nedaudz dūmakaina. Atmosfēra ap tevi ir pilna erotiski juteklisku vibrāciju un jebkurā brīdī var notikt jaunas aizraušanās dzimšana. Ja esi attiecībās noenkurojies uz palikšanu, ar mīļoto atklāsiet jaunus jūtu izpausmes līmeņus. Brīnišķīgs laiks visdažādākajām prieka izpausmēm, ne tikai miesiskajām.

Nākamais: Jaunava
0 Komentāru