Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
Pexels

Augustā turpinās diezgan neprognozējamais aptumsumu periods, un dažiem 11. augustā daļējs Saules aptumsums vairos saspringtas enerģijas. Kāda vasaras izskaņas ainava rādās darba, naudas, attiecību un paātrināto sirds pukstu jomā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā astroloģiskajā prognozē augustam!

Auns

Augustā izritini savu burvju paklājiņu un ļaujies lidojumam. Tava fiziskā un psiholoģiskā kondīcija lēnītēm uzlabojas, tevi pamazām piepilda pārliecība. Arī noskaņojums iegūst asteru maigos pasteļtoņus.

Karjeras un profesionālas izpausmes sfērā notikumi sāk veidot patīkamu kompozīciju. Tu atrodies uz augšupejošās līknes, kura aizvedīs tevi uz ilgi perinātajiem panākumiem. Uzdevumi, darba virzieni un arī iespējamie šķēršļi kļūs skaidri saskatāmi un absolūti saprotami. Labvēlīgākās sfēras, kurās tiešām var uzaust zelta saule, ir saistītas ar intelektuālo attīstību, izglītību, kultūru un garīgumu.

No citas puses skatoties, dziļāko gandarījuma sajūtu gūsi no vissarežģītākajiem darbiem. Naudas aizbildnis un pavēlnieks tev dos vienīgi tik, cik nepieciešams dienišķajai iztikai. Papildus finanšu avoti meklējami ārzemju partneros.

Augļu un ražas ienākšanas mēnesī var rasties kādi pārbaudījumi, apstākļi vai cilvēki, kuri pārbaudīs savienības noturīgumu un dzīvotspēju. Visuma labvēlīgie apstākļi ir spēcīgāki par ļaunajiem, tāpēc labais triumfēs. Izdzīvos tās jūtas, kurām ir attīstības potenciāls. Nelielas galvassāpes var sagādāt attiecības ar vecākiem un strīds par kopīga īpašuma pārvaldīšanas principiem. Tas viss uz labu, jo izgaismos situāciju un piespiedīs atrast visiem pieņemamu modeli.

4

Lauva

Augusta saulei gozējoties tavā zīmē, būsi dzīvības spēku piesātināts un izstarosi radošo enerģiju. Ārējais tēls kā allaž pievilcīgs, pateicoties labajam noskaņojumam un optimistiskajai pasaules uzlūkošanai. Draiskais un nebēdnīgais noskaņojums vilinās izbaudīt katru mīļu dienu.

11. augustā daļējs Saules aptumsums tavā zīmē vairos saspringtas enerģijas. Dzims problēmas, ko rada atšķirības starp uzskatiem, prioritātēm un statusiem. Akūtāki kļūs pašvērtības un kompetences sfēras jautājumi, radīsies vairāk neveselīgu ambīciju. Nav ieteicams uzsākt neko svarīgu.

Naudas nopelnīšana augustā tev sola pavisam nelielas galvassāpes, jo, visdrīzāk, ienākumi nāks kā agrāko pūļu patīkamās sekas. Uzsāktais profesionālajā sfērā būs ar lielu enerģiju caurstrāvots, tavas neatlaidības paspīdēt caurvīts. Bet uz peļņu vari cerēt, ja augusta augļu ražu vāksi labu attiecību un diplomātijas gaisotnē. Atsakies no autoritatīvām metodēm, analizē izveidojušās situācijas no dzīves vieduma pozīcijām, pretējā gadījumā tiksi apstādināts savos centienos un nāksies atgriezties nulles pozīcijā. Ja ārējo apstākļu iespaidā nāksies pamest kādu iesāktu darbu, lietas atstāj ideālā kārtībā, jo vēl var nākties pie tā atgriezties.

Smaržojošo ābeļzaru pavēnī būsi īpaši jutekliski noskaņots – vēloties gan dot, gan saņemt. Emocionālo piepildījumu lūkosi iegūt ar stilīgu un elegantu apģērbu un aksesuāriem. Šādi ekipējies būsi atvērts flirtam, jauniem sakariem visa mēneša garumā. Romantiskā varoņa atrašana nesagādās problēmas, bet sarežģījumi var sākties pie vēlmes noturēt atrasto. Pieredzes bagātajās attiecībās ar stāžu ieteicams būt delikātam, diplomātiskam un īpaši uzmanīgam, ja gadās sānslīde.

Nākamais: Lauva
0 Komentāru