Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
Pexels

Augustā turpinās diezgan neprognozējamais aptumsumu periods, un dažiem 11. augustā daļējs Saules aptumsums vairos saspringtas enerģijas. Kāda vasaras izskaņas ainava rādās darba, naudas, attiecību un paātrināto sirds pukstu jomā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā astroloģiskajā prognozē augustam!

Auns

Augustā izritini savu burvju paklājiņu un ļaujies lidojumam. Tava fiziskā un psiholoģiskā kondīcija lēnītēm uzlabojas, tevi pamazām piepilda pārliecība. Arī noskaņojums iegūst asteru maigos pasteļtoņus.

Karjeras un profesionālas izpausmes sfērā notikumi sāk veidot patīkamu kompozīciju. Tu atrodies uz augšupejošās līknes, kura aizvedīs tevi uz ilgi perinātajiem panākumiem. Uzdevumi, darba virzieni un arī iespējamie šķēršļi kļūs skaidri saskatāmi un absolūti saprotami. Labvēlīgākās sfēras, kurās tiešām var uzaust zelta saule, ir saistītas ar intelektuālo attīstību, izglītību, kultūru un garīgumu.

No citas puses skatoties, dziļāko gandarījuma sajūtu gūsi no vissarežģītākajiem darbiem. Naudas aizbildnis un pavēlnieks tev dos vienīgi tik, cik nepieciešams dienišķajai iztikai. Papildus finanšu avoti meklējami ārzemju partneros.

Augļu un ražas ienākšanas mēnesī var rasties kādi pārbaudījumi, apstākļi vai cilvēki, kuri pārbaudīs savienības noturīgumu un dzīvotspēju. Visuma labvēlīgie apstākļi ir spēcīgāki par ļaunajiem, tāpēc labais triumfēs. Izdzīvos tās jūtas, kurām ir attīstības potenciāls. Nelielas galvassāpes var sagādāt attiecības ar vecākiem un strīds par kopīga īpašuma pārvaldīšanas principiem. Tas viss uz labu, jo izgaismos situāciju un piespiedīs atrast visiem pieņemamu modeli.

3

Vēzis

Laikam kļūstot aizvien vēsākam un dūmakainākam, proporcionāli zudīs dzīvesprieka koncentrācija tavā asinsritē. Protams, pludmales apmeklējums sasniegs vislielāko intensitāti, kas brīdina par traumu iespējamību, pārsniedzot pieļaujamo slodzi. Visādi citādi par dzīvi nesūdzies un apmeklē sabiedriskus pasākumus, jo labajai formai vajadzīgi skatītāji un apbrīnotāji.

Kamēr citi sūdzas par drūmo un depresīvo aptumsumu laiku, tev lietas ripo, darbi un pasākumi labi koordinējas, nauda plūst, tu sajūties veiksmīgs. Atzinība un statuss arī uzliek paaugstinātu atbildību, tāpēc rēķinies ar nepieciešamību pieņemt atbildīgus lēmumus. Šis būs visgrūtākais brīdis profesionālo pienākumu klāstā, jo uz spēles būs likta arī citu cilvēku labklājība. Komunikācijas un veiksmīgas sadarbības pamatā būs intelektuālā saderība.

Par naudas plūšanu var pateikt sekojošo – tā viegli nāks un tikpat plūdeni pazudīs. Būs liels vilinājums uzgriezt lielo laimes ratu vai iekrist pirkšanas mānijā. Vai spēsi no visa minētā atturēties?

Partnerībā un romantikā demonstrēsi sakāpinātu jutekliskumu, slāpes pēc maiguma un glāstiem un apbrīna. Tātad mīlestības alkas būs motivācija, bet taktiku izvēlēsies saskaņā ar apstākļiem. Tev nesagādās ne mazākās problēmas kādu pavedināt, iekarot, pievilināt. Kā potenciālie mīlas objekti tevi interesēs spoži, veiksmīgi un apbrīnojami cilvēki. Vari iekrist kādā dienesta romānā vai apmaldīties patikšanu labirintos. Mēness ēnas puse var izpausties nožēlas un vilšanās pēcgaršā. Cerams, ka šī kaite tevi neskars.

Nākamais: Vēzis
0 Komentāru