Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
Pexels

Augustā turpinās diezgan neprognozējamais aptumsumu periods, un dažiem 11. augustā daļējs Saules aptumsums vairos saspringtas enerģijas. Kāda vasaras izskaņas ainava rādās darba, naudas, attiecību un paātrināto sirds pukstu jomā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā astroloģiskajā prognozē augustam!

Auns

Augustā izritini savu burvju paklājiņu un ļaujies lidojumam. Tava fiziskā un psiholoģiskā kondīcija lēnītēm uzlabojas, tevi pamazām piepilda pārliecība. Arī noskaņojums iegūst asteru maigos pasteļtoņus.

Karjeras un profesionālas izpausmes sfērā notikumi sāk veidot patīkamu kompozīciju. Tu atrodies uz augšupejošās līknes, kura aizvedīs tevi uz ilgi perinātajiem panākumiem. Uzdevumi, darba virzieni un arī iespējamie šķēršļi kļūs skaidri saskatāmi un absolūti saprotami. Labvēlīgākās sfēras, kurās tiešām var uzaust zelta saule, ir saistītas ar intelektuālo attīstību, izglītību, kultūru un garīgumu.

No citas puses skatoties, dziļāko gandarījuma sajūtu gūsi no vissarežģītākajiem darbiem. Naudas aizbildnis un pavēlnieks tev dos vienīgi tik, cik nepieciešams dienišķajai iztikai. Papildus finanšu avoti meklējami ārzemju partneros.

Augļu un ražas ienākšanas mēnesī var rasties kādi pārbaudījumi, apstākļi vai cilvēki, kuri pārbaudīs savienības noturīgumu un dzīvotspēju. Visuma labvēlīgie apstākļi ir spēcīgāki par ļaunajiem, tāpēc labais triumfēs. Izdzīvos tās jūtas, kurām ir attīstības potenciāls. Nelielas galvassāpes var sagādāt attiecības ar vecākiem un strīds par kopīga īpašuma pārvaldīšanas principiem. Tas viss uz labu, jo izgaismos situāciju un piespiedīs atrast visiem pieņemamu modeli.

2

Dvīņi

Tev augustā der novēlēt pašpārliecību, lai pārstātu tukšgaitā rosīties ap maznozīmīgām un neienesīgām lietām. Izskatās, ka lielāku interesi izrādīsi par savu veselību, kas ir apsveicami. Vēl nav par vēlu uzsākt organisma attīrīšanas kursu vai kosmētisko terapiju. Jo vairāk investēsi savā izskatā un fiziskajā ķermenī, jo augstāks būs tavas pašpārliecības koeficients.

Iespējams, milzīgi nopūlēties un gūt apmierinājumu un, iespējams, pūlēties pa skaisto un arī gūt apmierinājumu. Kuru ceļu izvēlēsies?

Nopietni runājot, darba jomā sagaidāms bezvēja laiks, kas var izpausties arī kā novilkta rokas bremze, kad visa darbošanās notiek pārvarot lielu pretestību. Ilgstoši ejot pret kalnu var zust iniciatīva un nolaisties darboties varošās rokas. Te palīdzēs kāda pašpārliecības injekcija prēmijas vai algas pielikuma formā. No profesionālās realizācijas bedrēm beigu galā izkāpsi kā uzvarētājs.

Izskatās, ka vasaras izskaņā tava aizraušanās meklējama darbā. Kas notiek darba kuluāros, buduāros un biroju virtuvēs, jau ir cits stāsts. Bet abi šie stāsti neizslēdz viens otu. Ja tevi saista likumīgas un tikumīgas partnerības saites, tad labākais būtu atrast kopīgu darba platformu, rūpalu vai kopā braukt uz nakts tirgu augļus andelēt.

Zīmīgas tikšanās var atgadīties profesionālos saietos, komandējumos vai mācību iestādēs. Tik bēdīgi nemaz neizskatās!

Nākamais: Dvīņi
0 Komentāru