Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
Pexels

Augustā turpinās diezgan neprognozējamais aptumsumu periods, un dažiem 11. augustā daļējs Saules aptumsums vairos saspringtas enerģijas. Kāda vasaras izskaņas ainava rādās darba, naudas, attiecību un paātrināto sirds pukstu jomā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā astroloģiskajā prognozē augustam!

Auns

Augustā izritini savu burvju paklājiņu un ļaujies lidojumam. Tava fiziskā un psiholoģiskā kondīcija lēnītēm uzlabojas, tevi pamazām piepilda pārliecība. Arī noskaņojums iegūst asteru maigos pasteļtoņus.

Karjeras un profesionālas izpausmes sfērā notikumi sāk veidot patīkamu kompozīciju. Tu atrodies uz augšupejošās līknes, kura aizvedīs tevi uz ilgi perinātajiem panākumiem. Uzdevumi, darba virzieni un arī iespējamie šķēršļi kļūs skaidri saskatāmi un absolūti saprotami. Labvēlīgākās sfēras, kurās tiešām var uzaust zelta saule, ir saistītas ar intelektuālo attīstību, izglītību, kultūru un garīgumu.

No citas puses skatoties, dziļāko gandarījuma sajūtu gūsi no vissarežģītākajiem darbiem. Naudas aizbildnis un pavēlnieks tev dos vienīgi tik, cik nepieciešams dienišķajai iztikai. Papildus finanšu avoti meklējami ārzemju partneros.

Augļu un ražas ienākšanas mēnesī var rasties kādi pārbaudījumi, apstākļi vai cilvēki, kuri pārbaudīs savienības noturīgumu un dzīvotspēju. Visuma labvēlīgie apstākļi ir spēcīgāki par ļaunajiem, tāpēc labais triumfēs. Izdzīvos tās jūtas, kurām ir attīstības potenciāls. Nelielas galvassāpes var sagādāt attiecības ar vecākiem un strīds par kopīga īpašuma pārvaldīšanas principiem. Tas viss uz labu, jo izgaismos situāciju un piespiedīs atrast visiem pieņemamu modeli.

1

Vērsis

Augustā tev nebūtu ieteicams pārbaudīt savu spēju robežas attiecībā uz fizisko izturību un psihoemocionālo stabilitāti. Izvēlies vidusceļu, bez pārmērīgas adrenalīna devas un atsakies no riskantiem pasākumiem, kuros var ciest veselība.

Neskatoties uz to, ka turpinās diezgan neprognozējamais aptumsumu periods, tev jārod motivācija sadarboties un radīt kolektīvos plānus. Individuālos jāatliek uz veiksmīgāku laiku. Sabiedriskais un kolektīvais gars palīdzēs noturēties, tāpēc iesaisties, dibinot jaunas pazīšanās, kopīgus projektus vai vienkārši meklē pārinieku darāmajam.

Kad visas zvaigznes izveidos optimālus apstākļus, var paspīdēt noslēgt arī peļņu nesošus līgumus. Ja darbs ir saistīts ar klientiem, panākumus vari gūt tikai grupā vai komandā.

Iekšēji visa mēneša garumā notiks cīņa par naudu. Tā nāks ļoti lēni un smagi. Iespējams, tā būs tikai sajūta, bet kontu izraksti norādīs uz pretējo.

Attiecību jautājumi varētu būt tavu šī mēneša prioritāšu augšgalā. Intensīva sabiedriskā dzīve, kolektīvie pasākumi dos iespēju baudīt arī intensīvu intīmo dzīvi. Iespējas atrast partneri tiks piedāvātas, galvenais būs sameklēt tādu, kura smaržas vilina un uzbudina. Tieši bauda un nevis sapratne partnerattiecībās būs augustā izšķirošais faktors.

Nākamais: Vērsis
0 Komentāru