Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
Pexels

Augustā turpinās diezgan neprognozējamais aptumsumu periods, un dažiem 11. augustā daļējs Saules aptumsums vairos saspringtas enerģijas. Kāda vasaras izskaņas ainava rādās darba, naudas, attiecību un paātrināto sirds pukstu jomā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā astroloģiskajā prognozē augustam!

Auns

Augustā izritini savu burvju paklājiņu un ļaujies lidojumam. Tava fiziskā un psiholoģiskā kondīcija lēnītēm uzlabojas, tevi pamazām piepilda pārliecība. Arī noskaņojums iegūst asteru maigos pasteļtoņus.

Karjeras un profesionālas izpausmes sfērā notikumi sāk veidot patīkamu kompozīciju. Tu atrodies uz augšupejošās līknes, kura aizvedīs tevi uz ilgi perinātajiem panākumiem. Uzdevumi, darba virzieni un arī iespējamie šķēršļi kļūs skaidri saskatāmi un absolūti saprotami. Labvēlīgākās sfēras, kurās tiešām var uzaust zelta saule, ir saistītas ar intelektuālo attīstību, izglītību, kultūru un garīgumu.

No citas puses skatoties, dziļāko gandarījuma sajūtu gūsi no vissarežģītākajiem darbiem. Naudas aizbildnis un pavēlnieks tev dos vienīgi tik, cik nepieciešams dienišķajai iztikai. Papildus finanšu avoti meklējami ārzemju partneros.

Augļu un ražas ienākšanas mēnesī var rasties kādi pārbaudījumi, apstākļi vai cilvēki, kuri pārbaudīs savienības noturīgumu un dzīvotspēju. Visuma labvēlīgie apstākļi ir spēcīgāki par ļaunajiem, tāpēc labais triumfēs. Izdzīvos tās jūtas, kurām ir attīstības potenciāls. Nelielas galvassāpes var sagādāt attiecības ar vecākiem un strīds par kopīga īpašuma pārvaldīšanas principiem. Tas viss uz labu, jo izgaismos situāciju un piespiedīs atrast visiem pieņemamu modeli.

11

Zivis

Ir pienācis laiks, kad tev nāktos lielāko uzmanības devu veltīt sev pašam. Izstrādā detalizētu un konkrētu uzdevumu plānu, sabīdi sava laika karti tā, lai reāli vari šos uzdevumus veikt, un ķeries tiem klāt. Neviens nav teicis, ka tas būs viegli, bet pavisam noteikti tā vērts. Tā kā pašsajūtas un veselības kleitiņa šomēnes tāda paplāna un visi vēji pūš tai cauri, gādā par pienācīgu aizsardzību. Būtu lietderīgi veikt savas veselības inventarizāciju, īpaši papētot vecās un hroniskās kaites.

Darba apcirkņos izskatās, ka būs iespēja pabeigt svarīgos un lielos uzstādījumus, kuru dēļ arī nervus esi pabojājis un spēku rezerves izsmēlis. Augustā šis rats pagriežas tev labvēlīgā virzienā, ļaujot arī saņemt atalgojumu par negulētajām naktīm. Tomēr šo uzdoto un ilgi vilkto darbu finišs nebūs tikai dāliju ziediem kaisīts. Vadoņi, priekšnieki vai pasūtītāji centīsies izspiest visu iespējamo labumu, tāpēc mobilizējies, koordinējies un sapako savu veikumu preces cienīgā izskatā. Tieši tā – izskatam un formai būs ne mazāk svarīga nozīme kā saturam.

Attiecību un mīlas aizkulisēs vasaras finiša taisne būs vairāk ar lietišķa un formāla stila iezīmēm. Saskarsmē lūkosies pēc emocionālas drošības un augstu vērtēsi praktisku un uzticamu partneru uzvedību. Tavs dzīvesbiedrs var pagozēties sabiedrības un profesionālās veiksmes piesaulītē, kas visādā ziņā tavu pozīciju neapdraudēs, jo spēsi notiekošo uztvert ar veselīgu emocionālā saprāta devu.

Ja brīvais statuss tomēr nesniegs pašpietiekamu harmoniju un lūkosi pēc kādas dvēseles, ar kuru kopīgi iesoļot rudenī, tad skaties nodrošināto un emocionāli stabilo virzienā.

Nākamais: Zivis
0 Komentāru