Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
Pexels

Augustā turpinās diezgan neprognozējamais aptumsumu periods, un dažiem 11. augustā daļējs Saules aptumsums vairos saspringtas enerģijas. Kāda vasaras izskaņas ainava rādās darba, naudas, attiecību un paātrināto sirds pukstu jomā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā astroloģiskajā prognozē augustam!

Auns

Augustā izritini savu burvju paklājiņu un ļaujies lidojumam. Tava fiziskā un psiholoģiskā kondīcija lēnītēm uzlabojas, tevi pamazām piepilda pārliecība. Arī noskaņojums iegūst asteru maigos pasteļtoņus.

Karjeras un profesionālas izpausmes sfērā notikumi sāk veidot patīkamu kompozīciju. Tu atrodies uz augšupejošās līknes, kura aizvedīs tevi uz ilgi perinātajiem panākumiem. Uzdevumi, darba virzieni un arī iespējamie šķēršļi kļūs skaidri saskatāmi un absolūti saprotami. Labvēlīgākās sfēras, kurās tiešām var uzaust zelta saule, ir saistītas ar intelektuālo attīstību, izglītību, kultūru un garīgumu.

No citas puses skatoties, dziļāko gandarījuma sajūtu gūsi no vissarežģītākajiem darbiem. Naudas aizbildnis un pavēlnieks tev dos vienīgi tik, cik nepieciešams dienišķajai iztikai. Papildus finanšu avoti meklējami ārzemju partneros.

Augļu un ražas ienākšanas mēnesī var rasties kādi pārbaudījumi, apstākļi vai cilvēki, kuri pārbaudīs savienības noturīgumu un dzīvotspēju. Visuma labvēlīgie apstākļi ir spēcīgāki par ļaunajiem, tāpēc labais triumfēs. Izdzīvos tās jūtas, kurām ir attīstības potenciāls. Nelielas galvassāpes var sagādāt attiecības ar vecākiem un strīds par kopīga īpašuma pārvaldīšanas principiem. Tas viss uz labu, jo izgaismos situāciju un piespiedīs atrast visiem pieņemamu modeli.

10

Ūdensvīrs

Patiesi uzmundrinošs laiks tev stāv priekšā un tikai neiedomājies to iekrāsot ar iedomātu un šķietami neatrisināmu problēmu ēnu. Tev jābūt sabiedriskam, daudz jāuzturas saules gaismā, jāprot pasmieties par sevi un citiem. Dzīvesprieks būs vislabākais uztura bagātinātājs un zāles vienlaicīgi. Bet, ja nu tiešām tavs ķermenis sūta kādu trauksmes signālu, tad gari nemeditē, bet rikšiem vien pie ārsta.

Profesionālās realizācijas sfērā augustā būs, ko turēt. Nevis tāpēc, ka nav darba, bet tāpēc, ka tā ir daudz par daudz. Sastrēgums vēl jo vairāk pieaugs nemitīgas prioritāšu maiņas, padarītā pieņēmēju vai vadītāju nemitīgo labojumu un uzlabojumu pieprasījumu dēļ. Tā kā par pieprasījumu un popularitāti nevari sūdzēties, ja nu vienīgi dienas nekļūtu aizvien īsākas. Risinājumu meklē visāda veida sadarbībā un nebaidies padalīties ar pāri palikušajiem darbiem. Sadarbības partneri, apakšuzņēmēji vai vienkārši asistenti tevi nepievils. Šāda veida sadarbība priekšdienās var sarūpēt dažu labu darbiņu un labu slavu profesionālajās aprindās.

Uz augusta romantikas skatuves norisināsies dinamiska, aizraujoša darbība. Tā kā būsi ļoti liberāls savos sakaros, izdevības un iespējas tev tiks piedāvātas ļoti plašā klāstā. Vislabvēlīgākās iepazīšanās vietas pēc formas būs formālas, bet pēc satura izklaidējošas. Konferences, kongresi, projektu prezentācijas, sapulces – nepalaid garām šīs izdevības.

Nākamais: Ūdensvīrs
0 Komentāru