Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Augustā toni mīlas un naudas lietās noteiks Saules aptumsums: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
Pexels

Augustā turpinās diezgan neprognozējamais aptumsumu periods, un dažiem 11. augustā daļējs Saules aptumsums vairos saspringtas enerģijas. Kāda vasaras izskaņas ainava rādās darba, naudas, attiecību un paātrināto sirds pukstu jomā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā astroloģiskajā prognozē augustam!

Auns

Augustā izritini savu burvju paklājiņu un ļaujies lidojumam. Tava fiziskā un psiholoģiskā kondīcija lēnītēm uzlabojas, tevi pamazām piepilda pārliecība. Arī noskaņojums iegūst asteru maigos pasteļtoņus.

Karjeras un profesionālas izpausmes sfērā notikumi sāk veidot patīkamu kompozīciju. Tu atrodies uz augšupejošās līknes, kura aizvedīs tevi uz ilgi perinātajiem panākumiem. Uzdevumi, darba virzieni un arī iespējamie šķēršļi kļūs skaidri saskatāmi un absolūti saprotami. Labvēlīgākās sfēras, kurās tiešām var uzaust zelta saule, ir saistītas ar intelektuālo attīstību, izglītību, kultūru un garīgumu.

No citas puses skatoties, dziļāko gandarījuma sajūtu gūsi no vissarežģītākajiem darbiem. Naudas aizbildnis un pavēlnieks tev dos vienīgi tik, cik nepieciešams dienišķajai iztikai. Papildus finanšu avoti meklējami ārzemju partneros.

Augļu un ražas ienākšanas mēnesī var rasties kādi pārbaudījumi, apstākļi vai cilvēki, kuri pārbaudīs savienības noturīgumu un dzīvotspēju. Visuma labvēlīgie apstākļi ir spēcīgāki par ļaunajiem, tāpēc labais triumfēs. Izdzīvos tās jūtas, kurām ir attīstības potenciāls. Nelielas galvassāpes var sagādāt attiecības ar vecākiem un strīds par kopīga īpašuma pārvaldīšanas principiem. Tas viss uz labu, jo izgaismos situāciju un piespiedīs atrast visiem pieņemamu modeli.

9

Mežāzis

Necel brēku, neuzpūt problēmas un atmet pārlieko rūpes sindromu, tad būsi spējīgs izbaudīt visas augusta piedāvātās smaržas un krāsas. Tev noteikti jāmeklē apgarotu, priekpilnu un viegli dzīvojošu cilvēku kompānija. Tieši mentālā veselība ir nenovērtējama, tāpēc nesadedzini sevi intelektuāli.

Primārais un svarīgākais būs finanšu uzaudzēšanas jautājums. Koncentrējies ne tikai uz to, cik vari nopelnīt ar savu darbu, bet pievērs uzmanību tam, kā tu pārvaldi tos resursus, kuri jau atrodas tavā kontā. Kopīgie fondi, investīciju projekti, apdrošināšanas prēmijas – šis ir tas lauciņš, kurā izdosies ieviest kārtību un attiecīgi no tā pelnīt.

Ja nestāvi pat tuvu kādai no pieminētajām sfērām, ņem vērā, ka naudiņa vieglāk dosies rokās, ja savā darbā izmantosi informāciju un nevairīsies no aktīvas komunikācijas ar visiem procesos iesaistītajiem. Pat smagi fiziski strādājot, jārod iespējas apmainīties ar informāciju. Karjerā ir iespējama perspektīvas atdzimšana vai tās ieraudzīšana pavisam citā vietā.

Partnerībā būs iespēja tvert un sajust kaut ko tādu, kas līdz šim tika ignorēts, un atgūt tuvību attiecībās, tomēr pilnmēness iespaidā var pārņemt greizsirdības, skopuma un aizdomīguma dēmons. Dabā virmos seksuālas kaislības ar vēlmēm piedzīvot kaut ko neparastu. Iespējama emocionāla krīze ar tai sekojošu šķiršanos. Jārēķinās ar negaidītu notikumu klātesamību. Tie var būt diskomfortu raisoši, apbēdinoši vai gluži pārsteidzoši. Lai kā tev negribētos šo dzirdēt, bet atkal dzīvības pazīmes izrādīs kāds sens attiecību jautājums vai vecā mīlestība atgādinās par savu dzīvotspēju. Jūtas ģenerēs raizes un vienlaicīgi radīs sapratni par attiecību patiesajiem un dziļajiem aspektiem.

Nākamais: Mežāzis
0 Komentāru