Augstpapēžu skrējienā stumj iepirkuma ratiņus un pārvar šķēršļu joslu

1 komentārs
Augstpapēžu skrējienā stumj iepirkuma ratiņus un pārvar šķēršļu joslu
Foto: Scanpix

Floridā, ASV, par krāšņu jampadraci izvērties gadskārtējais skrējiens ar augstiem papēžiem. Kā jau ierasts šādos pasākumos, augsti sportiskie rezultāti ir pakārtoti trakulībām un jautrībai.

Augsti papēži, parūka, balagāna stila tērps un atbilstoša humora izjūta ir elementi, kas nepieciešami sekmīgai dalībai gadskārtējā augstpapēžu skrējienā Kejvestā, Floridas štatā. Dīvainajās sacensībās dalībnieki startē divās disciplīnās: kopējā skrējienā bez šķēršļu pārvarēšanas un skrējienā ar šķēršļu pārvarēšanu.

Kamēr kopējais skrējiens aizritēja bez starpgadījumiem, otrā disciplīna izvērtās samērā riskanta tiem dalībniekiem, kuriem augsti papēži nav ikdiena. Papēži neļāva brīvi pārvietoties, kā pieveicot riepu šķēršļus, tā arī stumjot iepirkuma ratiņus.

Bija dalībnieki, kas finiša līniju šķērsoja basām kājām.

Taču šā skrējiena jēga nav uzstādīt augstus rezultātus. Te svarīgākais ir labas emocijas un to radīšana skatītājiem, kas šogad uz Keijvestas svētkiem bija pulcējušies īpaši kuplā skaitā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl