Komentāri

Par valsts mēroga sensāciju kļuvis kāds neparastas telefona sarunas ieraksts. Tajā skaidrā latviešu valodā dzirdams, kā puisim tiek atteikta pica, jo… viņam ir draudzene!

Portāla Skaties.lv rīcībā nonākušais audioieraksts atklāj sarunu starp kāda no restorānu Delisnack ķēdes darbiniecēm un klientu Jāni (vārds mainīts).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piezvanījis, lai pasūtītu picu, puisis saņēma neparastu atbildi. Sākumā darbiniece apvaicājās, vai viņam ir draudzene. To uzzinājusi, viņa paziņoja, ka pie picas viņam netikt. Un vispār neko viņš nedabūšot. Tā teikt, pats vainīgs, ka tev ir draudzene!

Audio

Tomēr, jāteic, Latvija prot pārsteigt ne vien ar savu picu piegādes stratēģiju, bet arī ar īpaši attapīgiem sabiedrības indivīdiem auto novietošanā. Lūk, daži no viņiem!

Foto: “parkošanās meistari” Latvijā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl