Antverpene – pirms un pēc

Komentāri

Viens gadsimts jeb 100 gadi. Tikai retais spēj sasniegt šādu vecumu, taču celtnēm tas ir nieks, jo 20. gadsimta ēkas ir spēcīgi nekustamie īpašumi. Ir smieklīgi, kā kontekstos mainās ilguma (vai mazuma) nozīme – vienā brīdī tas ir ļoti daudz, bet otrā šķiet, ka tas noticis tikai vakar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fotogrāfs Stijns Bollairts ir labi pastrādājis, atlasot Beļģijas pilsētas Antverpenes vēsturisko objektu attēlus no senajiem laikiem, klāt pieliekot pašbildētās mūsdienu versijas.
Kā tas izskatās? Skaties Skaties!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl