Attiecību un mīlas horoskops 2019. gadam: uzvedību diktēs alkas pēc stabilitātes un siltuma

Pievienot komentāru

2. Auns

1/13

Jebkurš attiecību partneris ir mūsu likteņa dāvana

Mēs meklējam, veidojam, uzturam attiecības, jo katrs atsevišķi reti kad esam pašpietiekami. Nespējam vai negribam paši apmierināt visas savas vajadzības. Caur attiecībām mēs dodam un mēs saņemam. Apmaiņa attiecībās var notikt harmoniski vai disharmoniski, vai arī vispār nenotikt — atstājot vajadzības un vēlmes neapmierinātas.

”Iepriekšējais gads solīja veselu vētru spilgtu izjūtu un emociju, kas lika sareibt galvai un spert nepārdomātus soļus, izjutām neparastas dzīves slāpes un vēlmi rast baudījumu no tuvības, kaisles spēlēm, draudzēšanās un čupošanās.

Savukārt Jaunais gads attiecību tēmā liek pierimt, nomierināties, meklēt stabilitāti, ilglaicīgumu, pamatīgumu, drošību un siltumu. Nevajag satraukties, neizpaliks arī reiboņi, lidojoši vai rāpojoši kustoņi vēderā un citas iemīlēšanās pazīmes. Kā tad bez tām!” Skaties.lv norāda astroloģe Ivonna Dzelme.

Attiecībās mēs varam dot tikai to, kas mums ir un ar ko vēlamies dalīties. Pretī sagaidot to, kas mums trūkst, kas mums ir nepieciešams un vitāli svarīgs. Bet intuitīvi mēs cenšamies pietuvoties un noturēties uz zelta vidusceļa, lai izjustu līdzsvaru starp doto un saņemto.

Tomēr dzīvē viss nav tik vienkārši un precīzi saliekams pa mēnešiem un gadalaikiem. Aizraušanās periodi nesākas un arī nebeidzas ar pēdējo mēneša vai gada dienu. Tieši tāpat ir ar vientulības brīžiem, kuri ienāk mūsu dzīvēs, neskatoties uz gadalaiku. Gaisma un tumsa mijas ar pusēnām, veidojot pati savu rakstu un musturu, kuram mēs esam spiesti pielāgoties un izdzīvot. Cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc jāpiedzīvo mīlas pavasaris un šķiršanās rudens.

”Iegaumēsim, ka jebkurš attiecību (nu gandrīz jebkurš) partneris ir mūsu likteņa dāvana, nevis pašsaprotama parādība mūsu dzīvē. Pārsteigsim, mierināsim, smīdināsim, sapratīsim un mīlēsim viens otru Jaunajā gadā!” tā astroloģe.

2. Auns

1/13