Komentāri

Spraiga sižeta filmas Fast&Furious 7 (Ātrs un bez žēlastības 7) ieņēmumi no biļešu pārdošanas kinoteātros visā pasaulē sešu dienu laikā pārsnieguši 500 miljonus ASV dolāru (464 miljonus eiro).

Eksperti prognozē, ka Fast&Furious kļūs par gada visvairāk pelnošo filmu, pārspējot erotiskā bestsellera Fifty Shades of Grey (Greja piecdesmit nokrāsas) ekranizāciju. Uz britu rakstnieces E.L.Džeimsas populāro grāmatu balstītās filmas kases ieņēmumi divu mēnešu laikā ir 566 miljoni dolāru (525 miljoni eiro).

Kā jau ziņots, Fast&Furious 7 pirmajā nedēļas nogalē pēc iznākšanas guva rekordaugstus kases ieņēmumus ASV – 143,6 miljonus dolāru (132,6 miljonus eiro). Vēl 63 citās valstīs filma guva kases ieņēmumus 240,4 miljonu dolāru (222 miljonu eiro) apmērā. Tā ir veiksmīgākā debija no visām līdz šim iznākušajām sērijas filmām.

Foto

Franšīzes fani pulcējās, lai redzētu autoavārijā bojāgājušo aktieri Polu Vokeru vienā no viņa pēdējām lomām. Vokers aizgāja mūžībā 2013.gada novembrī, kad pilnā sparā ritēja Fast&Furious 7 uzņemšana. Vokers spēlēja vienu no galvenajām lomām franšīzē – policistu Braienu O’Koneru.

Kā jau ziņots iepriekš, pēc Vokera avārijas filmas izdošana tika atlikta uz nenoteiktu laiku. Vēlāk tika paziņots, ka nenofilmētās ainas ar Vokeru tikšot pabeigtas, izmantojot dublierus un datorgrafiku. Vokera brāļi Keilebs un Kodijs piekrita būt par brāļa dublieriem.

Franšīzes galveno lomu tēlotāji ir aktieri Dveins Džonsons, Mišela Rodrigesa, Džeisons Stethems un Kurts Rasels. Epizodisku lomu ieguvusi austrāliešu repere un dziedātāja Igija Azīlija.

Pirmā Ātrs un bez žēlastības daļa iznāca 2001.gadā. Sērijas centrā ir ātras mašīnas, skarbi vīrieši un pievilcīgas sievietes, kā arī eksotiskas filmēšanas vietas.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl