Komentāri

”Tu esi tas, ko tu ēd” – populāra frāze, kas mūsdienu trauksmainajā ikdienā aktualizējusies ar jaunu jaudu. Vairāku pēdējo gadu laikā veiktu pētījumu rezultāti liecina, ka galvenā barjera veselīgākai ēšanai ir laiks. Par laimi, ”velns nav tik melns, kā to mālē”, un ir risinājumi veselīgai ēšanai, kas prasa vien dažas minūtes un ļaus atlikušo vakara daļu pavadīt ar draugiem, mīļajiem vai palutināt sevi ar labu grāmatu.

Tas, kā mēs ēdam, kādus pārtikas produktus izvēlamies un kā tos pagatavojam, veido mūsu identitāti un pats galvenais – ēdot veselīgi, vairo mūsu labsajūtu. Un WOK ēdieni ir vieni no tiem, kuri mūsu platuma grādos apvieno četras lieliskas īpašības – ātri, eksotiski, veselīgi un iespaidīgi.

Vai zināji? Ilga ēdienu gatavošana veicina karstuma jūtīgo vitamīnu zudumu. To vidū ir gan C, gan B vitamīni. Pareiza WOK ēdienu pagatavošana būtiski samazina šo vitamīnu zudumus. Lai arī WOK paredz gatavošanu augstā temperatūrā, kopējais ēdiena pagatavošanas laiks ir krietni īsāks nekā tad, ja dārzeņi tiek, piemēram, grilēti, vārīti vai cepti tradicionāli.

Kas Tev nepieciešams?

 • Divas vistas filejas
 • Viena paprika
 • Viens šalotes sīpols (sīpols, kam ir maiga ķiploka garša)
 • Divi burkāni
 • Sniega cukurzirnīši
 • Olu nūdeles
 • Spilvas WOK Saldā čili mērce

Pagatavošana – pavisam vienkārša!

 1. Sakarsētā pannā apcep sagrieztu vistas fileju, nedaudz vēlāk pievieno dārzeņus.
 2. Kad gaļa iegūst zeltaini brūnu nokrāsu, pievieno Spilvas WOK mērci.
 3. Visu cep augstā temperatūrā, līdz mērce karamelizējusies.
 4. Pasniedz ar nūdelēm.

Iedvesmojies lieliskam vakaram!

Sarīko ar labākajām draudzenēm ”gandrīz ideālas vakariņas”

Vienojieties par datumiem un laikiem – sarīkojiet vakariņas! Četrus vai piecus vakarus pēc kārtas (varat arī vienoties par nedēļām) apciemojiet viena otru un kopā pavadiet sarunu un gardēžu vakaru!

Skaties.lv lasītāji iesaka pavadīt piektdienas vakaru tā, lai nezaudētu brīvdienas

Piektdienas vakaru vislabāk ir pavadīt mājās ar savu tuvo cilvēku, pagatavot vakariņas, noskatīties kādu filmu, bet sestdienas rītā celties agri, lai izbrauktu no pilsētas gūzmas un pavadītu dienu svaigā gaisā.

Filmu maratons

Katram no mums ir mīļākais aktieris vai aktrise. Kāpēc gan nepavadīt vakaru, skatoties sava iecienītākā aktiera labākās filmas, un vienas filmas vietā noskatīties, piemēram, trīs? Sarīko ar draugiem filmu maratonu! Nebūs arī lieki jātērējas, ejot uz kino. Atliek vien vienoties – Džonijs Deps vai Raiens Goslings?

Galda spēļu vakars

Mūsdienu tehnoloģiju pasaulē satikšanās ar draugiem klātienē notiek retāk, jo ir taču visvisādi čati un video zvani, kas, protams, ir forši, taču kādēļ gan neizmantot šos smalkos risinājumus, lai informētu savus draugus par fantastisku ”Katanas iekarotāju” vakaru pie tevis mājās?

Vakars sev

Kad darba nedēļa ir beigusies un tu esi pārāk nogurusi, lai dotos uz ballīti, sarīko vakaru sev! Pagatavo sev tīkamas vakariņas, paņem savu mīļāko grāmatu vai žurnālu, noskaties pārraidi, kurai citkārt laika neatliek, vai vienkārši relaksējies vannā.

Lasi vēl