Atrasts internetā: jaunieši + attapība nekādā gadījumā nav internets…

0 Komentāru

Pusceļš noiets jeb raidījuma Atrasts internetā pirmās četras no astoņām sērijām aizvadītas. Laiks apskatīt, par ko tad Uģis Polis svētdienas vakarā stāstīja saviem skatītājiem! Viens no materiāliem – par jauniešu neattapību internetā.

Jaunie cilvēki, sakiet, lūdzu, – vai jums ir gadījusies tāda situācija, kad jūtaties ne pārāk gudri un attapīgi, vai arī sajūta bijusi par skolas biedriem vai draugiem? Citi klusībā piekrīt, bet vēl citi vispār nesaprot, par ko ir runa, un jutās nedaudz aizskarti, jo domā, ka ir tik ļoti gudrāki par pieaugušajiem.

Nesen tika aizturēti 25 cilvēki, kas bija iesaistīti kādā krāpšanas shēmā, un izrādās tas viss balstījies uz “gudrajiem” jauniešiem, kuri internetā pludina bildes ar saviem pirmajiem bankas čekiem, kuros redzami visi nepieciešamie dati. Bet to var saprast, jo internets var šķist draudzīga vide ar miljards visādiem mīļu dzīvnieku video.

Tas nebūt nav viss – kāda 13 gadīga meitene nolēma atsaukties uz kāda pagrīdes tetovētāja reklāmu, un par to arī dabūja samaksāt… Vairāk skaties Atrasts internetā materiālā!

0 Komentāru