Atrasts internetā: atklāts stulbuma vīruss!

Komentāri

Ir atklāts vīruss, kas cilvēkus padara reāli stulbākus. To atklājuši amerikāņu zinātnieki, kas, izrādās, līdz šim upēs un ezeros uzbrūk visparastākajām aļģēm, bet, iedarbojoties uz pelēm un cilvēkiem, padara tos stulbākus. Vīruss, kam nosaukums ir ATCV-1, atklāts pusei no 92 it kā pilnīgi veseliem brīvprātīgajiem, pārbaudot viņu mutes dobumus.

Visi, kas piedalījās testā un kuriem tika atklāts šis vīruss, visus dotos uzdevumus izpildījuši par 10% sliktāk, kas saskan ar ciparu pārbaudītājām pelēm – viņas par tādu pašu procentu ilgāk meklējušas ceļu ārā no labirinta. Veldzējoties upēs un ezeros, turpmāk varbūt ir vērts peldēt ar muti ciet…

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl