Atrakcija beigusies! Milzu Boeing vairs nelidos uz Senmartēnu

Komentāri

Lai lidmašīnas nolaistos Senmartēna salas lidostā, tām pirms pašas piezemēšanās, atrodoties jau teju pie zemes, jāpārlido pludmalei, kurā gaisa kuģu nolaišanos ar sajūsmu gaida atpūtnieku pūļi.

Lidmašīnas nolaišanās Senmartēnā ir viens no pasaulē bailīgākajiem, bet vienlaikus arī aizraujošākajiem piedzīvojumiem – gan pasažieriem, gan atpūtniekiem, pār kuru galvām nosēšanos salas lidostā veic lielāka un mazāka izmēra lidaparāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vislielāko sajūsmu, protams, izsauc milzu Boeing 747 nolaišanās. Iespaidīgā izmēra lidmašīna ar četriem dzinējiem nolaišanās laikā šķiet teju ar roku aizsniedzama. Tomēr, par sarūgtinājumu visiem pēc asākām sajūtām alkstošajiem, lidsabiedrība KLM ir paziņojusi, ka pārtrauc džambo džeta lidojumus uz salu, un tā vietā no 30. oktobra izmantos mazāka izmēra Airbus 330.

Video: Boeing 747 nolaišanās Senmartēnā

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl