Atjautīgs vīrs no Rūjienas piemājas dārzā uzbūvē bobsleja trasi

0 Komentāru
Atjautīgs vīrs no Rūjienas piemājas dārzā uzbūvē bobsleja trasi
REUTERS/SCANPIX

Pasaules vadošo mediju ievērības lokā nonācis rūjienietis Aivis Bērziņš. Plašu uzmanību vīrietis piesaistījis ar savu meistarību – viņš paša rokām piemājas dārzā uzbūvējis bobsleja trasi.

Stāsts par Aivi Bērziņu atspoguļots tādos ietekmīgos medijos kā ”Reuters”, ”CNN”, “New York Times”, ”New York Post” un citos.

Par pēkšņo popularitāti divu bērnu tēvam jāpateicas izdomai un savām zelta rokām, ar kurām mājas pagalmā uzbūvēta teju 200 metrus gara bobsleja trase.

“Es izmantoju dažus vecus izjauktus skapjus, kurus negribēju dedzināt,” presei stāstījis Aivis Bērziņš, kurš ikdienā strādā par aitu cirpēju. “Es iztērēju varbūt 50 eiro skrūvēm, tas arī viss,” par materiālo ieguldījumu stāstījis rūjienietis.

Trase stiepjas 170 metru garumā, un, kā atklāj Aivis, tā tapusi galvenokārt bērniem: ”Lai ir pa ziemu ko izklaidēties un nodarboties. Lai nav jāsēž iekšā istabā pie televizora un datora.”

Šī ir jau sestā sezona, kad paštaisītā bobsleja trase priecē Bērziņu ģimeni, kurā aug četrus un septiņus gadus vecas atvases.

Paša rokām darināti ir arī bobi – tie izgatavoti, izmantojot motocikla ”Jawa” blakusvāģus, bet slieces veidotas no ūdens caurulēm.

0 Komentāru