Atcelts Elijas Goldingas koncerts Positivus festivālā

Pievienot komentāru
Atcelts Elijas Goldingas koncerts Positivus festivālā
Foto: EPA/AFP/LETA

Tikai dažas dienas pirms festivāla esam saņēmuši bēdīgas ziņas no Elijas Goldingas nometnes. Māksliniece pagājušajā nedēļas nogalē saskārusies ar nopietnām veselības problēmām, un šodien saņēmām ziņu, ka ārsti viņai likuši atcelt visas drīzumā paredzētās uzstāšanās, diemžēl – arī Positivus festivālā.

“Šķiet, festivālam nevar būt sliktākas ziņas, kā zaudēt kādu no programmā paredzētajiem māksliniekiem, īpaši, ja tas noticis tik īsi pirms festivāla norises, tomēr cilvēciski mēs sūtām vissirsnīgākos laba vēlējumus māksliniecei, novēlam pēc iespējas ātrāk atveseļoties un atgriezties uz skatuves,” atzīst festivāla rīkotājs Ģirts Majors.

Foto

Šā notikumu dēļ Positivus piektdienas programmā būs izmaiņas, tādēļ aicinām sekot jaunumiem par precizētajiem uzstāšanās laikiem.

Tiem, kuri festivālu bija izvēlējušies apmeklēt tikai Elijas Goldingas uzstāšanās dēļ, ir iespēja “atgriezt” piektdienas (vienas dienas) biļetes un saņemt atpakaļ par tām samaksāto naudu tirdzniecības vietās, kur tās iegādātas, vai izmantot piektdienas biļeti jebkurā citā festivāla dienā, ja piektdien uz festivālu tomēr nedosies.