Komentāri

Jau pagājušajā nedēļā ziņojām, ka britu telekanāla “BBC News” ēteru, kurā tika intervēts starptautisko attiecību profesors Dienvidkorejas jautājumos Roberts Kellijs, pārtrauca viņa abi bērni. Satīriskais angļu humora šovs “Džono un Bens” izveidojis “atbildes gājienu” – kas notiktu, ja Kellija vietā būtu sieviete.

Atgādināsim, ka par pasaules hitu vienā mirklī kļuva tiešā translācija, kuru “iztraucēja” abi profesora bērni – četrus gadus vecā Mariona un jaunākais Kelliju ģimenes pārstāvis Džeimss. Lai gan cilvēkus patīkami pārsteigusi tēva mierīgā rīcība, radīts parodiju video, kurā pārspīlēti atrādīts, ko šādā gadījumā iesāktu sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

INTERNETA SENSĀCIJAS VIDEO

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl