ASV aizvadīts sievu nešanas čempionāts

Komentāri
ASV aizvadīts sievu nešanas čempionāts
Foto: AP/ Scanpix

ASV noslēdzies gadskārtējais sievu nešanas čempionāts. Atšķirībā no līdzīgām sacensībām Latvijā, Amerikā uzvarētāji tiek pie ļoti dāsnām balvām, kuru apmērs ir tieši saistīts ar sievas svaru.

15. Ziemeļamerikas sievu nešanas čempionātā piedalījās 50 pāru, kam bija jāveic 254 metru gara distance, pārvarot gan baļķu šķēršļus, gan dubļu lāmas. Lielākoties sievas un draudzenes tika nestas uz savu vīriešu mugurām ar kājām gaisā.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Vols un Kristīna. Pārim no Menas štata šis nebija pirmais čempionāts. Divreiz viņi finišējuši trešie, divas reizes otrie, taču uz augstākā goda pjedestāla kāpa pirmo reizi.

Vols neslēpa, ka jūtas lieliski. Taču ar šo uzvaru, visticamāk, tikšot pielikts punkts šāda veida sacensībām, jo nākamgad pāris plānojot salaulāties.

Pāris kā balvu no sacensību sponsoriem saņēma alu Kristīnas svarā, kā arī skaidru naudu, kas piecas reizes pārsniedza uzvarētājas kilogramu skaitu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl