Astrologs atklāj savu vīziju par Latvijas nākotni: gaisma tuneļa galā ir, bet tālu

Latvijas simtgadē, vērojot valdības veidošanas procesu, ar pārdomām par valsts nākotni nācis klajā pazīstamais astrologs un numerologs Kristaps Baņķis. Kā galveno problēmu valsts uzplaukumam un attīstībai Baņķis norāda to, ka Latvija nav izvirzījusi mērķi, uz kuru tiekties. Pēc viņa domām, mērķa trūkums novedis pie tā, ka valsti pārvalda savtīgi ļaudis.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Andris.

  Andris.

  Latvijā . sūdīga lieta, radniecība liela un draugu vēl vairāk..
 • Andris Andersons

  Andris Andersons

  Baņķi, navv, nekas jāgaida, tu atspoguļo Dīvdabi, Andrievu Niedru, saproti, tavi vārsmojumi šķērsām, kāpēc, Eiropa šumējas, tagad nevēlās feodāļu ēru. Tavas planētas, sūdīgi rada. Pēc Visuma sistēmas, Jaunais Laikmets jau iestājās pagājušā gadā, skolas solu , pa diršaņu esi deldējis, Labāk, dari kaut ko citu, ej palīgā savam Fateram Talsos drāzt koka sliedes. Tavs tēvs , atzīstams un godājams vīrs..
 • Velta Kociņa ( Arkliņa)

  Velta Kociņa ( Arkliņa)

  Muļķības ! Grābējiem nekad nepietiks...Ja pat bankas prezidentam nepietiek ar savu algu ?????? Gaišos nākotnes solījumus jau piedzīvoju ap 1960 gadu ,solīja komunismu....Daži jau dzīvo komunismā ,un vienalga par maz !
 • Zilons

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!