3 komentāri
Astrologi par Vējoni: kad spēlē Latvijas himnu, viņš raud aiz aizkustinājuma
Foto: LETA

Līdz ar Raimonda Vējoņa ievēlēšanu par nākamo Latvijas prezidentu daudzi grib saprast, kādas vēsmas viņš ienesīs Latvijas politikā. Politikas analītiķi ar Vējoņa pagātnes darbiem cenšas projicēt nākotnes ainas. Kāds, iespējams, zīlē kafijas biezumos, bet astrologi skatās zvaigznēs.

Skaties.lv piedāvā iepazīties ar skrupulozu Raimonda Vējoņa kosmogrammas analīzi, kas publicēta astroloģijai veltītā forumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Stihijas – sievišķais elements

Astrologu analīze liecina, ka Vējonī ir daudz sievišķā elementa. Mierīgs cilvēks, īpaši neizceļas. ”Kad spēlē Latvijas himnu, viņš raud aiz aizkustinājuma,” raksta autorei vēsta zvaigznes.

Rakstura iezīmes – mieramika un mīlošs tēvs

Saskaņošana, labums, miers, drošība, miers – tās ir īpašības, kas raksturo Vējoni. Vēl pirms ievēlēšanas par prezidentu, astrologi norāda, ka Latvija būs zaļ,a mierīga vieta, uz kuru gribas braukt un atgriezties.

Tāpat viņš ir laimīgs, izticis, turīgs. “Ir izticis no bērnības. Viņam ir piekrišana no dāmām un arī pie turīgiem kungiem. Cilvēks, kurš prot būt labs ar dāmām un iztikušiem cilvēkiem un zemniekiem. Veiksmīgs cilvēks. Viņš domā par personālu, pasākumiem,” vēsta ieraksts astrologu blogā. Zvaigžņu pētnieki saka – ar šādu zvaigžņu karti Vējonis varētu veiksmīgi darboties arī viesnīcu biznesā.

Tāpat Vējoņa astroloģiskā karte liecina, ka šis cilvēks mīl visus – kā bērnus, tā sievietes. Turklāt viņš māk arī gatavot – tā saka zvaigznes. Turklāt māk viņš gatavot arī dabā un no dabiskiem produktiem. Tāda tipa cilvēkiem kā Vējonis, patīk arī mūzika un māksla. Ta teikt “putnu dziesmiņas paklausīties”. Viņs varētu būt arī dizainers – pats var iekārtot mājokli, dārzs droši vien arī ir.

Skandāli gan šim cilvēkam nav dzirdēti. “Laba sieva, klusa, mierīga, kārtīga. Lauku māja, mamma,”  īsumā Vējoņa personību ieskicē astrologi.

Vājuma izpausmes – bailīgs un šaubīgs

Vējonis ir spiests būt atbildīgs, kaut gan negribas, jo pēc dabas ir viņš patiesībā ir “slinks” un “komforta mīlētājs”. Viņam sanāk pacīnīties ar autoritātēm. Viņš ir bailīgs, bet no kā? Droši vien tās bailes ir diskrētas. Atbildīgā amatā nevar būt atslābis, ir jābūt kaut kādām bailēm, parliecināti astrologi.

Viņš arī māk glabāt noslēpumus, bet šie noslēpumi ir arī tādi labi – viņš, piemēram, nesaka sievai, ko viņš dāvinās Mātes dienā.

Varbūt viņš prot runāt ar bērniem, ar vienkāršo tautu, dabu, bet, nav zināms, vai viņš saka, ko patiesībā domā un zina – šaubu ēnu par Vējoni pauž zvaigznes.

Raksts tapis, izmantojot foruma forum.astrologos.lv materiālu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl