Astrologi iesaka, kad vislabāk doties atvaļinājumā

Komentāri

Šovasar zvaigžņu stāvoklis krāšņai atpūtai, ceļojumiem, līksmai dzīves svinēšanai ir labvēlīgākais, kāds vien var būt. Ar pilnu krūti viskošāk atvaļinājumu varēs izbaudīt Uguns stihijas zīmes – Auni, Lauvas un Strēlnieki.

Šovasar līksmības karaliene ir Lauva, norāda Bez Tabu uzrunātie astrologi. Lai arī šai horoskopa zīmei visi trīs vasaras mēneši atpūtais ir kā radīti, jūnijs ir vislabvēlīgākais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ieteiktu nolikt malā visas nopietnības un bažas un paņemt vienu lielo atvaļinājumu un aizbraukt uz Brazīliju,” Lauvas iedvesmo astrologs Andris Račs.

Astrologs zvaigznēs lasa, ka vēžiem vispiemērotākais atvaļinājuma laiks ir garām, jo maijā būtu izdevies atslēgties no ikdienas visefektīvāk. Starp atlikušajiem vasaras mēnešiem viņš atvaļinājumā ieteiktu doties augustā.

Šajā vasarā ar atvaļinājumu kā pilnvērtīgu relaksāciju nevar rēķināties visi Skorpioni. Tiem, kuri dzimuši tuvāk Valsts svētkiem, īsta relaksācija nav iespējama, savukārt oktobra Skorpioniem A. Račs iesaka nodoties aktīvai atpūtai. Vislabvēlīgākais laiks – jūlija mēnesis.

Tomēr Skorpioniem skumt nav pamata, jo astroloģe Rita Riekstiņa iesaka atvaļinājumam ļauties rudens pusē. Zīmīgi – tam piemitīs izaicinājuma un piedzīvojuma garša.

Strēlniekiem vislabāk atvaļinājumu ņemt jūlija beigās un augustā. Šajā mēnesī kārtīgi atpūtīsies arī Mežāži.

Sīkāk par to, ko katrai horoskopa zīmei zvaigznes vēsta par labvēlīgāko atvaļinājuma laiku, vari uzzināt portāla Skaties.lv sadaļā Sievietei.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl