Astoņi soļi, kā atgūt puisi

0 Komentāru
Astoņi soļi, kā atgūt puisi
Foto: Darin Kim /Flickr

Šķiršanās no otrās pusītes ir grūts pārbaudījums ikvienai sievietei. Grūti aptvert to, ka var būt tā, ka ar cilvēku, ar kuru ir bijis tik daudz kopīga, tagad kopīga vairs nav nekā. Ja uzskati, ka par savu laimi ir vērts pacīnīties, ieskaties šajos padomos!

Lai spētu izmainīt savas otrās pusītes domas par sevi, galvenais ir saprast, kas ir bijis galvenais šķiršanās iemesls. Tev vajag izanalizēt notikumu ķēdi, lai noskaidrotu, kurā posmā esi rīkojusies nepareizi. Ja, izvērtējot visus pozitīvos un negatīvos attiecību aspektus, Tu saproti, ka vēlies atgūt zaudēto, mēģini šādi:

1. Nekad nerādi savas emocijas publiski, un centies apvaldīt emocijas kopīgo paziņu lokā. Centies neizrādīt savu sarūgtinājumu par šķiršanos.

2. Mēģini distancēties no mīļotā. Zvani un īsziņas var radīt tikai dusmas un negācijas. Neesi pārlieku uzmācīga!

3. Tāpat arī, iespējams, iepriekš novārtā pamestie draugi un ģimene ir daļa no Tavas dzīves. Esi pārliecināta par saviem darbiem un biežāk smaidi! Kļūsti laimīga, pievērs uzmanību tām lietām, ko iepriekš nemaz nepamanīji. Ej biežāk ciemos, apmeklē kultūras pasākumus! Uzturies sev tīkamā sabiedrībā!

4. Pamēģini atcerēties, kāda Tu biji tad, kad satiki savu mīļoto. Varbūt tieši tagad Tu atradīsi sevī lietas, kas ir mainījušās. Analizē tās!

5. Vīrieši pēc dabas ir mednieki, tāpēc Tu vari mēģināt radīt mīļotajā cilvēkā greizsirdību. Tikai esi uzmanīga, jo pārgalvīga mešanās romānā ar mīļotā paziņu noteikti nebūs situācijas risinājums.

6. Ja šķiršanās ir notikusi Tavas vainas pēc, kas saistīta ar citu vīrieti, tad tagad parādi, ka apzinies savu vainu un joprojām mīli viņu.

7. Apbruņojies ar pacietību. Atgūt bijušo otro pusi ātrā veidā Tev neizdosies, tādēļ ņem vērā, ka uz laiku Tev nāksies kļūt par viņa draugu. Neuzkrītoši centies atgādināt par tiem brīžiem, kad jums abiem kopā bija labi.

8. Tikai tad, kad jutīsi, ka mīļotais cilvēks nāk soli pretī, centies izrunāt šķiršanās iemeslus.

Gadījumā, ja mīļotais cilvēks tomēr neizrāda nekādu interesi, liec viņu mierā un mēģini sakārtot savu privāto dzīvi no jauna.

0 Komentāru