Astoņi interesanti fakti Lieldienām

Komentāri
Astoņi interesanti fakti Lieldienām
Foto: LETA

Tuvojoties Lieldienām, Centrālā statistikas pārvalde (CSP) noskaidrojusi astoņus, interesantus faktus par gaidāmajiem svētkiem.

Neticami, bet dienā Latvijā tiek patērētas vidēji 1,3 miljonu olu. Ja tā padomā – milzīgs skaits. Un vai zināji, cik Latvijā ir vistu – 2,4 miljoni dējējvistu! Tikai dējējvistu vien ir vairāk nekā cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat varam būt lepni – Latvija ir olu ražošanas citadele Baltvijas valstu vidū – Igaunijā un Lietuvā varbūt viss kas cits ir labi, bet mūsu vistām viņu vistas ne tuvu nestāv blakus.:)

Apskati CSP infografiku un apbruņojies ar astoņiem svarīgiem faktiem par Lieldienām!

Foto: Centrālās statistikas pārvalde

Foto: Centrālās statistikas pārvalde

Bet lai gūtu iedvesmu olu krāsošanai, iesakām apskatīt fotogaleriju. Varbūt tā palīdzēs rasties svētku sajūtai!

Foto!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl