Asprātīgi: kā apturēt bučošanos sabiedriskajā transportā!?

Komentāri

Izskatās, ka tā ir problēma ne tikai pie mums un vecu tantiņu galvās, bet arī ārzemēs, ko lieliski pavēsta arī šis video, kas varētu noderēt par pamācību tam, kā katram rīkoties situācijās, kad kāds nepieklājīgs pārītis nolemj skūpstīties citu klātbūtnē.

Viss, kas jums nepieciešams,  – kamera un skaļa balss, kā arī spēja pievērst sev uzmanību. Šis jaunietis to visai asprātīga veidā arī paveic, pavēršot pašportreta kameru kāda nepiedienīga jauniešu pāra virzienā, kamēr viņi nolēmuši savas lūpas viens otram veltīt metro, visiem redzot. Spriežot pēc šā materiāla noslēguma, viņš nav vienīgais, kurš iebilst pret šādām netiklām darbībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl