Asprātīgi foto: Internets izsmej tūristu pie Eifeļa torņa

Komentāri
Asprātīgi foto: Internets izsmej tūristu pie Eifeļa torņa
Foto: Facebook

Jokdaru un citu interesantu lietu gigants internetā 4chan.com ir pilns ar interneta “troļļiem”, ko pierāda arī šis gadījums – puisis naivi cerēja, ka kāds viņam palīdzēs ar bildi, kurā redzams viņš Parīzē pie Eifeiļa torņa, bet nekā…

Domājams, gandrīz visiem, kas bijuši Parīzē, ir bilde ar Eifeļa torni. Arī šim jaunietim tāda tapa, taču ne pārāk veiksmīga, tāpēc viņš nolēma lūgt palīdzību cilvēkiem, lai ar programmas Photoshop palīdzību kāds zem viņa izstieptā pirksta paliek vienu no Francijas galvaspilsētas simboliem. Galerijā varat apskatīt, kas no tā visa sanāca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektdienas smiekli garantēti! :)

Internets “nokož” naivu tūristu!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl