Komentāri
Armijnieki, ugunsdzēsēji, vikingi un kenijieši jeb interesantākie Lattelecom maratona dalībnieki
Foto: Ieva Lūka/LETA

Rīgas maratons, kura galvenais sponsors šoreiz bija Lattelecom, norisinājās jau 25. reizi. Ar katru gadu uzlabojas ne tikai rezultāti, bet arī dalībnieku humora izjūta un nacionalitāšu pārstāvniecība. Kādus interesantus skrējējus mēs varējām redzēt šogad? Ieskaties galerijā!

Kā jau, iespējams, zināms, 2015. gada Rīgas maratonā vīriešu kategorijā uzvaru izcīnīja etiopietis Haile Bekuma, bet otrajā vietā finišu sasniegt izdevās sasniegt viņa tautietim Bejenem Sobokam. Taču ne visi šajā pasākumā piedalās, lai uzvarētu, bet gan lai lieliski pavadītu pavasara svētdienu. Šoreiz gan saule nevienu nepagodināja ar savu ierašanos, bet tik un tā izskatījās, ka tas skrējēju garastāvokli nekādā veidā nepasliktina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skrējēji ar Ukrainas un Lietuvas karogiem, vairāki Āfrikas kontinenta pārstāvji, vikings un pat ugunsdzēsēji, un karavīri, arī bērnu ratiņi, gados jaunākie un arī vecākie sportisti nebija retums šā gada trasēs… Tas viss bija redzams Lattelecom maratona visas skrējiena distancēs. Piedāvājam ieskatīties nelielā fotogalerijā!

FOTO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl