Ārijas kundzes sapnis ir piepildīts! 82 gadus vecā zeķu adītāja uzsāk acu ārstēšanu

14 komentāri
Ārijas kundzes sapnis ir piepildīts! 82 gadus vecā zeķu adītāja uzsāk acu ārstēšanu
Netālu no Brocēniem pašadītas zeķes par 10 eiro pārdod 82 gadus vecā Ārijas kundze, lai sakrātu naudu acu ārstēšanai. (Sabīne Zvirbule/Skaties.lv)

Pagājušajā nedēļā Latviju satricināja Skaties.lv stāsts par par 82 gadus veco Āriju, kura Liepājas šosejas malā netālu no Brocēniem tirgo pašas adītas zeķes. Uzzinājusi, ka sirmmāmiņa par zeķēm nopelnīto naudu krāj acu ārstam, kāda populāra klīnika nolēma pasniegt Ārijas kundzei bezmaksas ārstniecību kā dāvanu. 15. februārī Ārija devās uz Rīgu, lai saņemtu pirmo konsultāciju.

Atklājot stāstu par tirgošanos ar zeķēm, sirmmāmiņa uzsvēra, ka ir laimīga darīt šo sirdsdarbiņu – visu mūžu bijusi pārdevēja un patīk parunāties ar cilvēkiem.

Par to, kā dzīvo Ārija, lasi te!

Uzzinot par apņēmīgo omīti, kura šādā veidā krāj naudu sapnim – acu ārstam, Skaties.lv uzrunāja Dr. Lūkina acu klīnikas pārstāvji, paziņojot, ka gatavi Ārijai dāvināt bezmaksas palīdzību.

Lai arī Ārijas kundze, kura ikdienā dzīvo labi, savu ģimenes locekļu aprūpēta, sākumā spītīgi turējās pretī piedāvājumam, uzsverot, ka žēlastības dāvanas nevēlas, galu galā, tuvinieku iedrošināta, 82 gadus vecā kundze nolēma pieņemt piedāvājumu.

Kā Skaties.lv noskaidroja Lūkina klīnikā, trešdien, 15. februārī, Ārijas kundze ieradusies uz konsultāciju pie dakteres Ilgas Lūkinas. Par ārstniecības detaļām ētisku apsvērumu dēļ, protams, klīnika publiski neinformēs, taču, kā Skaties.lv atklāj ārste, paciente bijusi ļoti apmierināta un jau sarunāta nākamā vizīte.

“Paciente bija ļoti priecīga un apmierināta. Prombraucot pateica, ka lūgs Dievu par visiem, kuri viņai dāvāja iespēju saņemt šo dāvanu,” atklāj ārste.

Viņa piebilst, ka visas manipulācijas Ārijas kundzei, kā solīts, veiktas bez maksas. “Pat zāles, kuras turpmāk mājās jālieto, iedevām līdzi bez maksas,” apliecina Lūkina.

Stāstu par Āriju, kas izsauca milzīgo rezonansi, lasi šeit.

Ārijas kundze jau sarunājusi nākamo vizīti, un klīnika vēlreiz apliecina, ka visa viņas ārstēšana tiks veikta bez maksas.

Kamēr dažādos avotos jau sākusies zūdīšanās par to, ka kundzei uzreiz nav veikta operācija, Lūkina klīnikas eksperti uzsver, ka operēt konkrēti Ārijas kundzes gadījumā uzreiz nav iespējams.

Nepieciešams veikt konkrētu manipulāciju kopumu, kas kundzei Lūkina klīnikā tiks nodrošināts bez maksas.

Piebilde – ņemot vērā faktu, ka stāsts sacēlis milzu rezonansi un dažādos avotos publicēta atsevišķu personu interpretācija par ārstēšanu, Skaties.lv akcentē, ka šis ir klīnikas oficiālais viedoklis, kurš iegūts no pirmavota.

Daktere Lūkina, kura uzņēmusies rūpes par Ārijas acīm, ir pieredzējusi speciāliste ar 40 gadu stāžu, kura specializējusies glaukomas un kataraktas ārstēšanā un kurai ir izcila pieredze tieši cienījama vecuma pacientu ārstēšanā.

Foto

14 komentāri