Ar vērienīgām svinībām ”McDonald’s” atzīmē 25 gadu jubileju Latvijā

0 Komentāru

Lai nosvinētu 25 gadu jubileju Latvijā, ”McDonald’s” 19. decembrī Vecrīgas restorānā rīkoja vērienīgas svinības. Restorāna viesi bija klāt svētkos visas dienas garumā un viņus izklaidēja vairāki mūziķi un slavenības, tostarp Edavārdi, ”Dziļi violets”, dīdžejs Artūrs Mednis un radio personības no Star FM pop-up studijas.

Plašā pasākuma programma nodrošināja piemērotu izklaidi ikvienam viesim. Hiphopa mākslinieks Edavārdi izpildīja īpašu akustisko koncertu. Viesiem bija iespēja dzīvajā izpildījumā dzirdēt arī grupu ”Dziļi violets” un dziedātāju Katō. Vakarā uzstājās DJ Artūrs Mednis, kurš atskaņoja īpašu pēdējo 25 gadu populārāko dziesmu izlasi, bet ballīti svinīgi noslēdza ”Sticky Fingers” dīdžeju sets ar Ediju Vucēnu un ”VIŅA”.

Visas dienas garumā ikviens viesis tika gaidīts ar īpašiem ”McDonald’s” piedāvājumiem un izklaidējošām aktivitātēm ar slavenībām. Iluzionists Roberts Trankalis izklaidēja viesus ar burvju trikiem. Dziedātājs Roberto Meloni, Youtube personība Armands Jaunzems un pasākuma vadītājs Mārtiņš Kapzems iejutās McDonald’s restorānu darbinieku ādā, sagaidot viesus un rūpējoties par viņu labsajūtu.

Lielākā daļa svinību tiešajā ēterā tika pārraidīta no radio Star FM pop-up studijas ”McDonald’s” restorānā. Star FM ētera personības izklaidēja gan radio klausītājus, gan ”McDonald’s” svinību viesus ar konkursiem, viesu un slavenību intervijām, kā arī stāstiem un interesantiem faktiem par ”McDonald’s”.

Par ”McDonald’s” Latvijā

”McDonald’s” ir vadošais ēdināšanas uzņēmums Latvijā pēc apmeklētāju un darbinieku skaita, kā arī finanšu snieguma un investīcijām. ”McDonald’s” nodrošina darba vietas 700 darbiniekiem, un ”McDonald’s” 13 restorānus Latvijā pērn apmeklēja 8 miljoni viesu.  ”McDonald’s” attīstības licences turētājam ”Premier Capital plc” pieder 150 ”McDonald’s” restorāni, ieskaitot vairākus ”McDrive” un ”McCafe”, Baltijas valstīs, Maltā, ” un Rumānijā, un uzņēmums nodarbina vairāk kā 8500 cilvēku.

”Premier Capital plc” ir Maltas kompānijas ”Hili Ventures” uzņēmums. ”Hili Ventures” ir vairāknozaru grupa, kas ir ”McDonald’s” un ”Apple” sadarbības partneris, un darbojas arī loģistikas, jūras un inženierzinātņu, nekustamo īpašumu, nomas, viesmīlības un tehnoloģiju jomā 10 valstīs, nodarbinot vairāk nekā 9000 cilvēku. ”Hili Ventures” ir Alisson, Apple, Cisco, CMA CGM, Hoffmann, IBM, Konecranes, Lenovo, McDonald’s, Microsoft, NCR, Terberg un daudzu citu globālu zīmolu partneris.

0 Komentāru