1 komentārs

“Mīli, tad viss būs!” intervijā portālam Skaties.lv pagājušajā nedēļā stāstīja pats mākslinieks, un arī jaunajā singla “Vienkāršs mīlošs vīrs” šim sauklim ir liela nozīme. Šodien pasaulei kopā ar dziesmu klajā nācis arī tās videoklips, kur galvenā loma piešķirta Dailes teātra aktierim Ģirtam Ķesterim.

Klips veidots ļoti dramatisks un pēc labākajām ziepju operas tradīcijām. Jaunais klips “Vienkāršs mīlošs vīrs” ir stāsts par cilvēku, kurš mums ir līdzās, un par cilvēku, kurš ir kaut kur ļoti tālu. Šajā klipā galvenā varoņa Ģirta loma tika uzticēta nevienam citam kā Dailes teātra aktierim Ģirtam Ķesterim, kurš perfekti atbilda šā klipa kastinga nosacījumiem – kvalitāte, mīlestība, šarms.

Video: Liktenīgais – Vienkāršs mīlošs vīrs

Liktenīgais jau iepriekš ir paziņojis ka valsts šovbizness šobrīd atrodas uz āderēm, no kurām ir jātiek nost. ”Esmu pilnīgi pārliecināts, ka šobrīd Latvijas šovbiznesam esmu glābējs, kurš var palīdzēt, tāpēc draugi kāpiet manā laivā un es jūs aizvedīšu uz pareiziem līčiem!” tā pats Liktenīgais par scēnu kopumā.

Foto: Liktenīgais darbībā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl