Ar Skriešanas dienu un izstādes atklāšanu sākas Siguldas novada Veselības un sporta nedēļa

0 Komentāru
Ar Skriešanas dienu un izstādes atklāšanu sākas Siguldas novada Veselības un sporta nedēļa
Pixabay

No šodienas līdz 17.septembrim Siguldas novadā notiks dažādi Veselības un sporta nedēļas pasākumi. Novada iedzīvotāji aicināti piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, lekcijās, diskusijās un praktiskās nodarbībās, lai uzzinātu, kā nostiprināt un uzlabot veselību.

Veselības un sporta nedēļas laikā ikviens Siguldas novada iedzīvotājs aicināts piedalīties virtuālos izaicinājumos, izmantojot mobilo aplikāciju Endomondo, uzskaitīt kilometrus kādā no trim disciplīnām: Sigulda soļo!, Sigulda skrien! vai Sigulda brauc ar velo!.

Dalībniekiem bez maksas jāreģistrējas vienam vai vairākiem izaicinājumiem interneta vietnē www.endomondo.com un jāpiekrīt, ka viņu treniņu informācija būs pieejama izaicinājumu rīkotājam un citiem dalībniekiem. Katrā izaicinājumā tiks apbalvots viens novadnieks, kurš būs veicis vislielāko attālumu.

Pirmdiena, 12.septembris – SKRIEŠANAS DIENA

  • 16.00 Izstādes Pasaules skeletona karaļi – Martins un Tomass Dukuri atklāšana Siguldas novada Kultūras centrā;
  • 18.00 Faluņ Dafa vingrojumu un meditācijas apmācība Raiņa parkā;
  • 18.00 Skriešanas nodarbība kopā ar Siguldas Maratona klubu, pulcēšanās pie sporta kluba Sigulda;
  • 19.00 Skriešanas nodarbība Allažos, pulcēšanās pie Allažu Sporta centra;
  • 19.00 Uztura speciālistes Marinas Svētiņas lekcija bērniem, jauniešiem un vecākiem Fiziski aktīvu bērnu un pusaudžu uzturs ikdienā Siguldas novada Kultūras centrā.

Otrdiena, 13.septembris, veselības nedēļas aktivitāšu plānā ierakstīta kā Sporta spēļu diena, kuras laikā notiks atklātie futbola treniņi bērniem, TRX un nūjošanas nodarbības.

Trešdien, 14.septembrī, Spēka dienas aktivitātes būs gan joga, gan Faluņ Dafa nodarbības, bet Siguldas pauerliftinga biedrība organizēs spēka vingrinājumu paraugdemonstrējumus.

Ceturtdiena Siguldā būs veltīta velo un skrituļošanas aktivitātēm, bet piektdien – Fitnesa dienā – paredzētas nodarbības māmiņām kopā ar bērniem, kā arī joga un pilates.

Veselības un sporta nedēļas laikā, 17.septembrī, jau desmito reizi norisināsies arī Veselības diena, kad novadnieki bez maksas varēs apmeklēt ārstus, veikt veselības pārbaudes un saņemt konsultācijas. Iepriekšēja pieteikšanās pie Veselības dienas speciālistiem sākās no 5.septembra.

 Veselības un sporta nedēļas programma.

 

0 Komentāru