Komentāri
Ar lielisku mūziķu parādi aizritējis festivāls “Laba Daba”! FOTO no 2. dienas
Foto: Egīls Pastalnieks/Skaties.lv

Noslēdzies jau par tradīciju augusta pirmajā nedēļas nogalē kļuvušais starptautiskais mūzikas festivāls “Laba Daba”, kas, kā jau ierasts, cilvēku pūļus uzņēma Līgatnes pagastā, Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā ’’Ratnieki’’. Ieskatīsimies pasākuma otrajā dienā.

Kā pirmajā, tā arī otrajā dienā festivāla apmeklētājiem tika piedāvāta ļoti raiba un interesanta programma. Uz galvenās jeb Lāča skatuves kāpa tādi mākslinieki kā “Auļi”, “Rīgas Modes”, “Satellites LV” u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eža skatuvē alternatīvās mūzikas faniem bija iespēja baudīt “Oranžās brīvdienas”, joku roka apvienību “Pirmais kurss”, kā arī dziesminieku Imantu Daksi un daudzu citus, bet elektroniskās mūzikas cienītājiem Kraukļa ligzdā uzstājās dīdžeji no Lietuvas un Somijas, bet dienas programmas nagla bija, iespējams, romantiskākais pašmāju duets “Čipsis un Dullais”.

Foto: “Laba Daba” 2. festivāla diena

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl