Komentāri
Ar lielisku mūziķu parādi aizritējis festivāls “Laba Daba”! FOTO no 2. dienas
Foto: Egīls Pastalnieks/Skaties.lv

Noslēdzies jau par tradīciju augusta pirmajā nedēļas nogalē kļuvušais starptautiskais mūzikas festivāls “Laba Daba”, kas, kā jau ierasts, cilvēku pūļus uzņēma Līgatnes pagastā, Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā ’’Ratnieki’’. Ieskatīsimies pasākuma otrajā dienā.

Kā pirmajā, tā arī otrajā dienā festivāla apmeklētājiem tika piedāvāta ļoti raiba un interesanta programma. Uz galvenās jeb Lāča skatuves kāpa tādi mākslinieki kā “Auļi”, “Rīgas Modes”, “Satellites LV” u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eža skatuvē alternatīvās mūzikas faniem bija iespēja baudīt “Oranžās brīvdienas”, joku roka apvienību “Pirmais kurss”, kā arī dziesminieku Imantu Daksi un daudzu citus, bet elektroniskās mūzikas cienītājiem Kraukļa ligzdā uzstājās dīdžeji no Lietuvas un Somijas, bet dienas programmas nagla bija, iespējams, romantiskākais pašmāju duets “Čipsis un Dullais”.

Foto: “Laba Daba” 2. festivāla diena

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl