Komentāri
Ar lielisku mūziķu parādi aizritējis festivāls “Laba Daba”! FOTO no 2. dienas
Foto: Egīls Pastalnieks/Skaties.lv

Noslēdzies jau par tradīciju augusta pirmajā nedēļas nogalē kļuvušais starptautiskais mūzikas festivāls “Laba Daba”, kas, kā jau ierasts, cilvēku pūļus uzņēma Līgatnes pagastā, Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā ’’Ratnieki’’. Ieskatīsimies pasākuma otrajā dienā.

Kā pirmajā, tā arī otrajā dienā festivāla apmeklētājiem tika piedāvāta ļoti raiba un interesanta programma. Uz galvenās jeb Lāča skatuves kāpa tādi mākslinieki kā “Auļi”, “Rīgas Modes”, “Satellites LV” u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eža skatuvē alternatīvās mūzikas faniem bija iespēja baudīt “Oranžās brīvdienas”, joku roka apvienību “Pirmais kurss”, kā arī dziesminieku Imantu Daksi un daudzu citus, bet elektroniskās mūzikas cienītājiem Kraukļa ligzdā uzstājās dīdžeji no Lietuvas un Somijas, bet dienas programmas nagla bija, iespējams, romantiskākais pašmāju duets “Čipsis un Dullais”.

Foto: “Laba Daba” 2. festivāla diena

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl