Ar ko rēķināties Dzeltenās Cūkas gadā? Austrumu horoskops 2019. gadam

Pievienot komentāru
Ar ko rēķināties Dzeltenās Cūkas gadā? Austrumu horoskops 2019. gadam
PIXABAY

Saskaņā ar Austrumu tradīciju jaunais gads iestāsies 4. februārī pulksten 23.05 pēc Latvijas laika. Arī šogad valdošais pirmelements ir Zeme un gadam atbilstošākā krāsa ir dzeltenā. Ko sagaidīt Dzeltenās Zemes Cūkas gadā, Skaties.lv konsultē astroloģe Ivonna Dzelme.

Gadu mijā ar lielu entuziasmu un aizrautību tika piekopti dažādi rituāli un veikti reveransi par godu jaunajai gada pārvaldniecei Cūkai. Patīk jau mums pieskaņot gadu tūkstošiem senas tradīcijas mūsu laika skaitīšanas atskaites punktiem. Lai tā būtu!

Iesildījušies esam, un nu objektīvā realitāte.

“Saskaņā ar Austrumu – īpaši Ķīnas – tradīciju jaunais gads iestāsies 4. februārī pulksten 23.05 pēc Latvijas laika. Šis datums tiek noteikts pēc Saules un Mēness cikliem. Precīzi – otrā mēness cikla pirmā diena pēc ziemas saulgriežiem. Šis kalendārs balstās uz cikliskumu, un visu nosaka Jauns mēness.

Austrumu tradīcijā cilvēka likteni un raksturu nosaka pēc Mēness un tā cikla, nevis pēc Saules un Zodiaka, kā to dara pie mums. Mēness cikls sastāv no 12 Mēness gadiem, katram no šiem gadiem atbilst savs dzīvnieks,” Skaties.lv norāda astroloģe Ivonna Dzelme.

Mitoloģiskā tradīcija vēsta, ka Buda Jaungada priekšvakarā sasaucis visus dzīvniekus, lai apbalvotu tos par paklausību. Ieradušies tikai 12 un, lai pateiktos viņiem, Buda katram uzdāvinājis savu gadu. Mēness gadi seko tādā secībā, kādā dzīvnieki nonākuši pie Budas. Pirmā bijusi Žurka, tad Vērsis, Tīģeris, Kaķis, Pūķis, Čūska, Zirgs, Kaza, Pērtiķis, Gailis, Suns, un visbeidzot – Cūka.

Tātad 2019. Cūkas uzraudzības gads noslēdz ciklu un sagaidāms, ka varam saņemt bilanci vai sauso atlikumu par vienpadsmit iepriekšējos gados sastrādāto.

”Austrumu kalendārā sistēma nosaka, ka katri divi gadi paiet viena un tā paša pirmelementa zīmē un mainās tikai to caurstrāvojošā enerģija. Ja 2018. Suņa gadā tā bija vīrišķā jaņ enerģija, kas zemes stihiju asociē ar klinšainu kalnu, cietu un spēcīgu zemi, tad šogad tā ir sievišķā iņ zeme, kas ir lekna un mitra augsne, jo sievišķā enerģija zemei dod mitrumu.

Simboliski 2019. gads tiek attēlots kā upe, kas plūst caur ieleju un var izskalot auglīgos krastus. Personīgajos un globālajos procesos miers un harmonija ir tikai šķietami, jo iztrūkst cieta un stabila pamata,” stāsta Dzelme.

Naudas horoskops: kam 2019. gadā solīts turīgums, kam – jāsavelk josta

Austrumu kultūrvēstures pētnieks un Fen šui Meistars Reimonds Lu Zemes Cūkas gadu raksturo kā ”trauslu un nepastāvīgu mieru, jo zem irdenās zemes plūst tumšie pazemes ūdeņi. Vājā un nestabilā zeme var piedzīvot zemestrīces, nogruvumus un lavīnas. Ūdens stihija ir saistīta ar plūdu un lietus gāžu briesmām. 1959. gadā, pēdējo reiz, kad valdīja Zemes Cūka, tika piedzīvotas iznīcinošas zemestrīces Jeloustonas nacionālajā parkā (7.2), Kamčatkā (7.9), Taivānā un Jaunzēlandē (7.3), sagruva Malpassetes dambis, taifūns Vera plosījās Japānā.”

Dažādu tautu mitoloģijā Cūkas tēlam raksturīga dažāda simbolikā jēga. No miermīlīgas cūciņas ar rozā sivēntiņiem, kura vientiesīgi audzē speķīti un asociējas ar auglību – tieši cūka kalpoja kā pavadone auglības dievietei Dēmetrai, līdz dusmīgajam un biedējošajam veprim, kura cīņas ainas attēlotas daudzos mītos un kuru uzveica Hērakls un Tēsejs. Savukārt Evaņģēlijā cūka raksturota kā netīrības, pagrimuma un maldu simbols.

Bet kā labsirdīga dzīves un panākumu baudītāja Cūka gūst panākumus visās jomās un tūlīt notiesā to augļus. Viņa ir izpalīdzīga, brīžiem pat pārlieku, un beigu galā tas var novest pie tā, ka pati tiek notiesāta. Godīga un naiva, var pakļaut krāpšanai un blēdībām, turklāt ar labām sekmēm, tāpēc jāuzmanās no viltvāržiem, mahinatoriem un citiem Ostapiem Benderiem.

Veselības horoskops: ko zvaigznes sola 2019. gadā

”Saskatāmas norādes, ka gads iezīmēsies ar kultūras un mākslas uzplaukumu, bet ar plaša patēriņa un izklaides ievirzi. Tieksme baudīt dubļu vannas, pārnestā nozīmē, varētu nozīmēt puslegālo un ēnu arodu uzplaukumu, nakts izklaides un azartspēļu tēmas aktualizēšanos.

Dominēs vienas dienas dzīves filosofija un vieglprātība. Problēmu risināšanai var pietrūkt vēlēšanās un uzņēmības. Kā negatīva perioda iezīme būs vientiesīga paļaušanās un dzīvošana tūlītējām baudām – ko izrok, to apēd. Ilgtermiņa finanšu stratēģijām pietrūks uzņēmības. Zinātnes un izglītības sfērās būs vairāk populisma, mazāk nopietnu atklājumu un konstruktīvu plānu.

Pelnot dienišķo iztiku, nāksies pacietīgi uzart visu savā ceļā, zelta saknīti meklējot, vajadzēs strādāt neskaitot stundas, pērties pa dubļiem un māliem, tad arī materiālais atalgojums neizpaliks. Gada pārvaldniece sazemēs gaisā parautos, enerģijas un laika ieguldījumi tiks mērīti pēc gaužām materiālistiskiem kritērijiem.

Savukārt attiecību tēma iegūs nebijušu svarīgumu, ģimenes un mīlas aizgaldiņš tiks egoistiski sargāts. Partnerus lūkojot, kā prioritāte izvirzīsies stabilitāte, ilglaicīgums, drošība un nepieciešamība radīt pēcnācējus. Kaut vai teorētiska. Stabilās attiecības var pieredzēt bērna ieņemšanas vai piedzimšanas brīnumu, jo šis ir ļoti auglīgs gads un tādu izdevību nevajadzētu palaist vējā.

Jūtās un mīlestībā labākā bākuguns būs intuīcija. Tā nekad nepievils.

Globālos mērogos raugoties, iepriekš aprakstītais norāda, ka sagaidāma cīņa par resursiem, jūrām un zemi. Cilvēkiem vajadzēs disciplīnu, viedumu, augstus morāles un ētikas principus, lai risinātu dzīves problēmas.

Cītīgi un atbildīgi rušināsimies, lai atrastu vērtīgāko un brangāko saknīti, cerēsim uz Cūkas laimi un, pie reizes, neaizmirsīsim turēt pa rokai izdzīvošanas komplektiņu, ja nu gadās nonākt seismiski aktīvajās teritorijās,” Cūkas gadu prognozē astroloģe.

Attiecību un mīlas horoskops 2019. gadam